Discuss Discuss
Дайджест Reactor Monitor: обробка знімків з дрона, залучення пацієнтів і моніторинг парникових газів
Партнерський матеріал

Дайджест Reactor Monitor: обробка знімків з дрона, залучення пацієнтів і моніторинг парникових газів

Три челенджі відкритих інновацій з платформи yet2

Дайджест Reactor Monitor: обробка знімків з дрона, залучення пацієнтів і моніторинг парникових газів
Фото: depositphotos.com

У пошуках викликів відкритих інновацій, в яких могли б узяти участь українські технологічні команди, алгоритм платформи Reactor Monitor бороздить інтернет і вздовж, і поперек, і вглиб, і по діагоналі. Запити на платформу відбираються з багатьох різноманітних джерел. Але є декілька ресурсів, до яких Reactor Monitor має особливу схильність і перевіряє їх вручну, адже там стабільно з’являються класні надихаючі челенджі.

Один з таких ресурсів – платформа американської компанії відкритих інновацій yet2. Її клієнти мають дуже цікаві, несподівані запити, які іноді навіть викликають усмішку. Моніторинг руху китів і нейтралізація запаху котячих лотків, про які ми розповідали у попередніх дайджестах, – з yet2. Але попри уявну легкість тем, за кожним із запитів стоїть серйозна проблема, до розв’язання якої можуть долучитися і українські команди.

Про три запити з платформи yet2 розповідаємо у черговому новому випуску спільного проєкту Mind і платформи Reactor.ua «Дайджест Reactor Monitor».

Що таке yet2? Глобальна консалтингова компанія відкритих інновацій yet2 наступного року святкуватиме чверть століття. В основі її концепції – ідея з’єднання великого бізнесу із компаніями, винахідниками, стартапами та дослідницькими академічними установами, які розробляють проривні інноваційні рішення.

Тоді, у 1999 році засновники компанії – американці Бен Дюпон і Кріс Де Блезер – знаходилися у схожих ситуаціях: шукали виходи на корпорації-гіганти, щоб запропонувати їм свої інноваційні розробки. Пошук вирішення цієї проблеми і привів їх до створення yet2, яка вже незабаром після заснування стала найбільшим світовим ринком патентів.

Що робить yet2? Єднає тих, хто робить інновації, з тими, хто їх потребує. Стартувавши як платформа відкритих інновацій, yet2 з часом викристалізувала свої послуги і методології, оточила себе консультантами й експертами та перетворилася на ефективного помічника для своїх клієнтів у впровадженні інноваційних рішень. Нині компанія має понад 150-тисячну глобальну мережу користувачів, синдикаційних партнерів, офіси в США, Європі та Азії, технічні онлайн-мережі, соціальні медіа та інші платформи, які допомагають їй встановлювати та розвивати унікальну інноваційну співпрацю, часто між компаніями з різних куточків світу.

Запити на yet2 лаконічні і точні. Вони коротко описують проблему, яку потрібно вирішити, і вказують бажані критерії рішення. Зазвичай челенджі з yet2 не мають дедлайнів. Щоб запропонувати свої розробки, командам достатньо написати або зателефонувати менеджеру, який веде обраний ними проєкт; його контакти розміщені на сторінці челенджу.

Програмне рішення для залучення пацієнта

Ключова індустрія: HealthTech.

Опис: Доведено, що постійні служби підтримки та просвітницькі заходи для пацієнтів із хронічними захворюваннями значно покращують їхні показники. Цілеспрямована та постійна взаємодія з пацієнтами дозволяє постачальникам медичних послуг і фармацевтичним компаніям надавати більш персоналізовану допомогу, сприяє дотриманню терапії та покращує реагування людини на будь-які зміни в обставинах, здоров’ї чи іншому стані.

Клієнт yet2 шукає програмні розробки для залучення пацієнтів та/або інтегратори програмного забезпечення, які могли б забезпечити швидке розгортання технічного рішення, щоб надавати комплексну допомогу пацієнтам, включаючи підтримку, освітні матеріали для інформування про хвороби, навчання з використанням медичної терапії, доступом до навігації пацієнтів, гідом по програмах допомоги пацієнтам тощо.

Докладніша інформація і подання заявки – на сторінці запиту.

Це ще не все!

Більше викликів відкритих інновацій – на платформі Reactor Monitor

Програмне забезпечення для геореференції аеровідео в режимі реального часу

Ключова індустрія: Video Technologies.

Опис: Геореференція – це перетворення тривимірних геопросторових координат у пікселі зображення, що використовується для кращого розуміння тривимірних зв’язків між літаком і точками на землі. Під час використання відео цей процес може призвести до помилок, зокрема через висоту рельєфу, паралакс від будівель і дерев, а також втрату з’єднання з GPS.

Клієнт yet2 шукає програмне рішення, яке може обробляти вхідні дані – відео з тегами метаданих, цифрова модель рельєфу, наземні пункти управління, тріангуляція; і вихідні дані – послідовність відеокадрів із геореференцією в реальному часі. Інтерес становлять технології та/або партнери з рішеннями на рівні прототипу або вище.

Докладніша інформація і подання заявки – на сторінці запиту.

Система виявлення та моніторингу парникових газів на основі супутникових даних

Ключова індустрія: Green Technology.

Опис: Клієнт yet2 шукає технології та рішення (дані, процесинговий софт, моделі), які дозволяють:

  • виявляти і відстежувати у глобальних масштабах парникові гази, такі як вуглекислий газ і метан, на основі оптичних даних і даних SAR, отриманих супутниками;
  • продукувати надійні показники, такі як еквівалент тонів CO2, рівні ризику тощо.

Ці технології та рішення можуть надаватися як локально, так і в SaaS. Замовник має намір використовувати дані для визначення джерел викидів і поглиначів вуглецю на детальному рівні.

Докладніша інформація і подання заявки – на сторінці запиту.

Сподобалися челенджі?
Допоможемо подати заявку!