Construction Evolution Forum: Новітні технології та реагування на сучасні виклики у сфері будівництва
Новини компаній

Construction Evolution Forum: Новітні технології та реагування на сучасні виклики у сфері будівництва

У Києві відбувся захід присвячений будівництву та інноваціям

Construction Evolution Forum: Новітні технології та реагування на сучасні виклики у сфері будівництва

17 серпня 2023 року пройшов форум про будівництво та інновації Construction Evolution Forum.

Construction Evolution Forum це будівельний захід нового формату, тому для його проведення організатори обрали технологічне містечко UNIT.City в Києві, яке чудово доповнило концепцію заходу. 

Construction Evolution Forum – це івент, який обʼєднав будівництво та ІТ. Це місце де зустрілися новатори, які будуть Україну, а не вічні борці з корупцією. Подія мала на меті об'єднати професійну бізнес-спільноту для розвитку будівельної галузі загалом та відбудови України з залученням новітніх технологій у сфері будівництва, а також сприяти активному нетворкінгу поміж учасниками івенту для обміну досвідом і пошуку бізнес-партнерів. В програмі було передбачено 3 тематичні блоки: бізнес, інновацій та нетворкінг.

Construction Evolution Forum:

В бізнес блоці досвідчені та неконсервативні експерти будівельної галузі поділилися досвідом, надали власні прогнози подальшого розвитку галузі та зарядили учасників на інноваційний підхід до ведення справ.

Серед спікерів були:

 • Василь Дудник, генеральний директор Хенкель Баутехнік (Україна). Тема: «Сучасні будівельні матеріали і технології в світі». Говорили про уніфікацію процесів, залучення технологій та виготовлення нових будівельних матеріалів.
 • Віталій Мельник, віцепрезидент UPD. Тема: «Інновації в будівництві, особливості будівництва інноваційних парків». Йшлося про ревіталізацію заводських приміщень, соціальну інтеграцію, зміну запитів після епохи Covid-19 та повномасштабного військового вторгнення на територію України.
 • Віталій Бойко, СЕО Urban Experts та NAI Ukraine. Тема: «"15 хвилин на відбудову» – концепція створення районів із функціоналом цілого міста». Обговорювали важливість залучення західних інвестицій та модульне будівництво як виклик для корупції.
 • Валентин Уваров, партнер Urban Experts і керівник напрямку консалтингової архітектури. Тема: «Masterпланінг майбутнього, або чому ми мали створювати міста вже вчора». Говорили про міста майбутнього, переосмислення території та успішні приклади міжнародного партнерства.
 • Денис Суділковський, СМО в ЛУН. Тема: «Первинка, вторинка та статистика ринку». Аналізували стан ринку в постковідний та воєнний період, сплеск продажів житла у деяких областях та кредитну стратегію від єОселя.
 • Андрій Длігач, засновник агентства Advanter Group, бізнес-спільноти Board та Центру економічного відновлення. Тема: «Стратегія відбудови: нові технології, економіка і бізнес-моделі». Розбирали міграційний вплив на будівництво, доречність модульних технологій та загрозу мілітарної економіки по завершенні війни.
 • Максим Бахматов, засновник та голова Офісу Трансформації. Тема: «Сучасні трансформації в будівельній галузі». Йшлося про GR-проєкти й реальні шляхи розв'язання інфраструктурних проблем міст України.
Construction Evolution Forum:
Максим Бахматов, засновник та голова Офісу Трансформації

Construction Evolution Forum:
Андрій Длігач, засновник агентства Advanter Group, бізнес-спільноти Board та Центру економічного відновлення

У другому блоці про інновації талановиті та винахідливі підприємці будівельної галузі презентували свої бізнес проєкти, продемонструвавши всім учасникам, що українці вміють створювати круті продукти. Ось які бізнеси та спікери були на сцені:

 • Анатолій Коваленко. КУБ. Всеукраїнський онлайн-магазин будівельних матеріалів та інструментів, який зробив акцент на «smart логістиці» для замовників.
 • Дмитро Золотарьов. UTU. Перший український будівельний 3Д принтер, який пришвидшує темпи будівництва та створює затишні житлові інновації.
 • Юрій Щирін. AImap – framework for industry 5.0. Інструмент цифровізації будівництва, що допомагає збирати інформацію по ринку будівельних матеріалів у режимі реального часу.
 • Кирило Пряников. EqMan. Інструмент, що допомагає зменшити збитки, витрати та уникнути крадіжок у будівельній компанії.
 • Олеся Архіпова. Brushfam. Блокчейн у будівництві та нерухомості, що означає залучення дрібних інвестицій в девелоперські проєкти та можливість змусити гроші клієнта працювати.
 • Гліб Зюзін. BUD TUT. Online платформа, що полегшує пошук будівельників.
 • Роман Романський. Fiberglass Kings. Використання ШІ для виготовлення надійних та естетичних серійних будівельних елементів зі склопластику.
 • Сергій Бойко. Hempire. Виробництво енергоефективних будівельних матеріалів на основі технічних конопель з від'ємним вуглецевим слідом.
 • Олександр Соснін. Hvgreen. Рослинні модулі для вирощування рослин на гідропоніці, що робить значний вклад у збереження довкілля та озеленення офісів.
Construction Evolution Forum:
Кирило Пряников. EqMan.

Construction Evolution Forum:
Олеся Архіпова. Brushfam.

Серед партнерів, які підтримали форум про будівництво та інновації Construction Evolution Forum були Ceresit, Knauf, UNIT.City, Офіс Трансформації, Європейська Бізнес Асоціація, CВС, ЛУН, UDP, Board, Advanter, Urban Experts та Prof Build.

Construction Evolution Forum:

Команді Construction Evolution Forum вдалося успішно провести форум нового формату та закласти фундамент для подальшого розвитку колаборації будівництва та ІТ.

Наступний форум заплановано на найближчий час, тому всім зацікавленим вже час реєструватися на сайті https://www.constructionevo.com.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло