Майте на увазі: головні події 17-26 березня

Майте на увазі: головні події 17-26 березня

Виставка вітчизняних і європейських живописців XVI-XIX століть, аукціон рідкісних книжок, концерт британської музичної сенсації Тома Оделла та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
Майстер Блудного сина
Фото: DR

У п'ятницю, 17 березня, в арт-просторі «Золотое сечение» (вул. Первомайського, 4) відкриється виставка-продаж творів українських і зарубіжних класиків живопису XVI-XIX століть. Серед експонатів – картини Сергія Васильковського, Миколи Пимоненка, Володимира Орловського, Сергія Светославського, Миколи Протопопова та інших українських і російських митців XIX століття. У західноєвропейській секції можна побачити фламандців XVIXVII століть – Майстра Блудного сина та Олександра Косеманса.

Усього на виставці представлено 20 творів. Експозиція триватиме до 31 березня, вхід – вільний.

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
Фото: facebook.com/dykat/

У суботу, 18 березня, аукціонний дім «Дукат» (вул. Рейтарська 8Б) проведе треті торги «Українська книга». На продаж виставляються 116 лотів, найцінніші серед них – карта України Ukrania Terra Cosaccorum, складена та видана Йоганном-Баптистом Гоманном в Нюрнеберзі у 1712 році, перше авторське видання поеми «Енеїда» Івана Котляревського, здійснене у 1809 році, а також перше видання збірки Василя Стуса «Зимові дерева», здійснене у 1970 році. До 17 березня триватиме передаукціонна виставка, вхід вільний.

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
«Джем ФМ»
Фото: radioclub.ua

У середу, 22 березня, у столичному клубі Atlas (вул. Січових стрільців, 37) свою першу музичну премію вручатиме радіостанція «Джем ФМ». Селекцію вітчизняні артисти отримають у дев'яти номінаціях за досягнення у рок-музиці. Найчастіше у лонглисті фігурують групи Vivienne Mort, «Бумбокс» та «Океан Ельзи». А на церемонії вручення премії виступатимуть «Жадан і Собаки», «Один в каное», Kozak System, Vivienne Mort і «Pianoбой». Початок шоу – о 20.00, вартість квитків – 180-400 гривень.

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
Том Оделл
Фото: facebook.com/TomOdellmusic

У четвер, 23 березня, в Stereo Plaza (пр-т Лобановського, 119) зіграє Том Оделл – британська музикальна сенсація останніх трьох років. Влітку 2016-го 26-річний артист випустив свій другий альбом Wrong Crowd – про втому від сучасного світу і тугу за минулим, коли все було простіше і романтичніше. Власне, в рамках великого турне на його підтримку заїде до Києва. Початок концерту о 19.00, вартість квитків – 650-2500 гривень.

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
Опера-цирк Babylon
Фото: concert.ua

У п'ятницю, 24 березня, у Палаці культури КПІ (пр-т Перемоги, 37) режисер Влад Троїцький та театральна формація Nova Opera представлять оперу-цирк Babylon. Лібретто цієї опери базується водночас на біблійській історії, античних міфах і прозі Віктора Пелевіна. В музиці поєдані твори епохи бароко, рок, авангард, фольклор і тріп-хоп, вокальні партії – суміш класичних оперних арій та експериментів на зразок горлового співу. Постановка – це набір спецефектів від світлового перформансу та віджеїнгу до циркових номерів та інструментального театру. Усе це різноманіття має допомогти глядачу подивитися на одвічний конфлікт людини і Бога крізь очима сучасного урбанізованого героя. Початок вистави о 20.00, вартість квитків – 200-650 гривень.


Останній шанс

У неділю, 26 березня, у «Мистецькому Арсеналі» (вул. Лаврська, 10-12) завершується виставка “Реальність ілюзії”. Це перша велика ретроспектива класика вітчизняного актуального мистецтва Олександра Гнилицького, якого уже немає серед живих. Куратор Олександр Соловйов об'єднав експозицію не за хронологічним принципом, а створив концептуальний пазл. Який, тим не менше, дає можливість відслідкувати розвиток мінливої творчості Гнилицького. Вартість квитків – 30-60 гривень.

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
Фото: facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

Варто спланувати заздалегідь

Depeche Mode

Коли: 19 липня
Де: НСК «Олімпійський», Київ

Після скасування концерту у лютому 2014 року британці Depeche Mode знову приїдуть до Києва. Цього разу – в рамках Global Spirit Tour на підтримку чотирнадцятого студійного альбому Spirit. Реліз якого, до речі, призначений на 17 березня. Початок київського шоу – о 19.45, вартість квитків – 890-3990 гривень.

Майте на увазі: головні події 17-26 березня
Фото: facebook.com/depechemode/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло