Прем'єри тижня: «Тілоохоронець кілера» та «Емоджі муві»

Прем'єри тижня: «Тілоохоронець кілера» та «Емоджі муві»

Як складне завдання висококласного тілоохоронця перетворити на комедію та які персонажі вийдуть зі смайликів

Этот материал также доступен на русском языке

«Тілоохоронець кілера»

Прем'єри тижня: «Тілоохоронець кілера» та «Емоджі муві»
Фото Jack English / Summit Entertainment and Millenium Media.

Сюжет. Тілоохоронець найвищого класу Майкл Брайс працює під гаслом «Нудно – це добре». Аж поки одного разу він втрачає клієнта. Його кар'єра разом з особистим життям летять шкереберть. Через два роки Амелія, тепер уже колишня дівчина Майкла та агент Інтерполу, звертається до нього по допомогу. Їй треба доправити до зали суду в Гаазі Даріуса Кінкейда – висококласного кілера, який має стати ключовим свідком у процесі проти боснійського (в оригіналі – білоруського) диктатора Владислава Духовіча. Проблема в тому, що Духовіч не дуже хоче слухати свідчення Кінкейда, тож його люди полюють на кілера, а інформацію їм підкидає куплений диктатором агент Інтерполу. Майкл береться за справу і в процесі її виконання кардинальним чином переосмислює всі свої принципи, правила і життя в цілому.

В українському прокаті: з 17 серпня

Бюджет: $30 млн

Бекграунд. Сценарій «Тілоохоронця кілера» був готовий ще в 2011 році, але тоді це була драма з елементами екшену. На комедію бойовик перетворився буквально останньої миті: сценарист Том О'Коннор переписав свою історію за кілька тижнів до початку зйомок. Так само майже в останній момент, за місяць до старту фільмування, режисерське крісло зайняв австралієць Патрік Хьюз, відомий за іншим комедійним екшеном «Нестримні 3».

Про те, що грати головні ролі будуть Райан Рейнольдс (Майкл Брайс) та Семюель Л. Джексон (Даріус Кінкейд), а роль диктатора Духовіча виконає Гері Олдман, стало відомо за півроку до старту зйомок – у листопаді 2015-го. А от виконавиці ключових жіночих ролей – Амелії та дружини Кінкейда Соні – визначилися також чи не останньої миті. Ними стали Елоді Юнг та Сальма Хайєк.

Вам сподобається, якщо: ви любите, коли в бойовиках крім якісних сцен бійок є кілька побічних сюжетних ліній, які, втім, не перевантажують глибокими смислами всю оповідь. У «Тілоохоронці...» переплітаються історії стосунків Майкла та його дівчини Амелії, Кінкейда та його дружини Соні, а також непростих взаємин самих Майкла та Кінкейда. Ще одна побічна лінія – диктатора Духовіча – надає фільму легкий політичний підтекст. Та попри сюжетну насиченість назвати стрічку глибокою було б перебільшенням.

Вам не сподобається, якщо: ви вважаєте, що насилля та убивства – не об'єкт для гумору. А в «Тілоохоронці кілера» дві третини жартів – саме на цю тему.

Головна причина подивитися: оцінити винахідливість постановників трюків у «Тілоохоронці кілера». В епізоді втечі головних героїв від людей Духовіча, поліції та Інтерполу вони ефектно вписують перегони у вулиці і канали Амстердама. А в декількох сценах бійок – нетривіально і надзвичайно дотепно використовують реквізит на зразок пістолета для цвяхів.

«Емоджі муві»

Прем'єри тижня: «Тілоохоронець кілера» та «Емоджі муві»
Фото imdb / SONY

Сюжет. У кожному смартфоні сховано містечко СМСковіль, де живуть емоджі. Звичні нам смайлики та котики і у повсякденному житті старанно зображують притаманні їм емоції. Ієрархія в жителів міста вибудовується залежно від власника гаджету – які емоджі він найчастіше вживає, ті і купаються у славі і визнанні. Емоджі Геник, син сімейства емоції «Тю», сильно хвилюється перед першим робочим днем на панелі смартфону, але все ж наважується випробувати власні сили. Що станеться, якщо саме в цей день Алексу, хлопчику зі смартфоном, знадобиться надіслати дуже важливе СМС? Чи зможе Геник виправити свою помилку, навіть якщо для цього потрібно буде вийти за межі СМСковіля, рятуючи становище і своє життя?

В українському прокаті: з 17 серпня

Бюджет: $50 млн.

Бокс-офіс: $99,4 млн.

Бекграунд. Режисер та сценарист стрічки «Емоджі муві» Ентоні Леондіс («Ігор», «Ліло і Стітч 2») завжди був фанатом «Історії іграшок» – анімаційного фільму, який вийшов у 1995 році та став революційно успішним для студії Pixar. При бюджеті у $30 млн він зібрав у світовому прокаті $373,6 млн. Леондіс міркував: які іграшки є найпопулярнішими зараз – і як раз під час роздумів отримав смс з емоджі. Під час написання сценарію він спробував вкласти у своє творіння позитивну ідею: кожен з нас повинен залишатися собою попри тиск з боку суспільства.

Як зазначають продюсери, стрічка розрахована передусім на аудиторію, молодшу 18 років. Критики, вочевидь, значно старші за віком, поставили переважно негативні оцінки мультфільму. Глядачі ж уже принесли майже $100 млн касових зборів – що, правда, не так уже й багато, враховуючи $50 млн виробничого бюджету.

Вам сподобається, якщо: у спілкуванні за допомогою гаджетів ви надаєте перевагу емоджі над словами.

Вам не сподобається, якщо: навіть від дитячого анімаційного фільму ви очікуєте логічного сюжету та повністю розкритих персонажів.У «Емоджі муві» ані першого, ані другого немає. До того ж фільм не може похвалитися якісним гумором.

Головна причина подивитися: поглянути з боку на підпорядкованість нашого життя гаджетам та залежність від них.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті