Відкритий космос: 5 серіалів вересня

Відкритий космос: 5 серіалів вересня

На які новинки варто звернути увагу в новому телевізійному сезоні

Этот материал также доступен на русском языке
Відкритий космос: 5 серіалів вересня
«Теорія Великого вибуху»
Фото CBS ENTERTAINMENT

Поки фанати серіалів обговорюють, що не так із «Грою престолів», фінальний епізод сьомого сезону якої встановив рекорд (його подивилося 12,1 млн осіб), на телебаченні стартує новий сезон. У вересні повернуться «Наркос» (третій сезон), «Теорія Великого вибуху» (одинадцятий сезон), «Американська сімейка» (дев'ятий сезон) та ще з десяток інших шоу.

Mind вивчив графіки прем'єр та обрав п'ять найцікавіших серіальних новинок місяця.


«Орвілл»

Оригінальна назва: The Orville

Старт: 10 вересня

Відкритий космос: 5 серіалів вересня
Фото imdb

Космічний корабель-дослідник «Орвілл» з міжгалактичним екіпажем на борту ширяє просторами космосу. Справа відбувається в майбутньому, десь за 300 років від сьогодні, утім, у космосі лишається багато незвіданого.

Чому варто дивитися. Серіал придумав Сет МакФарлейн, відповідальний за «Гріфінів», і «Орвілл» – його добра пародія (наскільки МакФарлейн може бути добрим у своїх жартах) і водночас знак поваги до його улюбленого шоу «Стар Трек». Сам МакФарлейн грає одну з головних ролей у цій науково-фантастичній напівкомедії. Пілотний епізод зняв Джон Фавро, режисер перших двох частин «Залізної людини» і продюсер третьої.


«Зоряний шлях: Діскавері»

Оригінальна назва: Star Trek: Discovery

Старт: 24 вересня

Відкритий космос: 5 серіалів вересня
Фото CBS ENTERTAINMENT

Космічний корабель «Діскавері» слідкує за порядком у найвіддаленіших куточках галактики. Робити це не так просто, зважаючи на обставини: у всесвіті триває холодна війна між Федерацією та клінгонами. Історія пригод екіпажу «Діскавері» розгортається за 10 років до подій оригінального «Стар треку», зі знайомих звідти персонажів у новому серіалі фігурує батько Спока Сарек.

Чому варто дивитися. Продюсером нового серіалу виступив Алекс Курцман, який був сценаристом двох частин «Стар Треку», знятих Джей Джей Абрамсом. Крім того, нинішній телевізійний перезапуск – перший з часів виходу в 2001 році шоу «Ентерпрайз».


«Я, я і знову я»

Оригінальна назва: Me, Myself & I

Старт: 25 вересня

Відкритий космос: 5 серіалів вересня
Фото CBS Broadcasting

Винахідник та бізнесмен Алекс Райлі в 1991-му, коли йому було 14 років, переїхав до Лос-Анджелеса, у 40 (наші дні) – переживає розлучення, а в 65 (у 2042 році) – виходить на пенсію. Звучить як зав'язка для драми, та насправді «Я, я і знову я» – це комедія.

Чому варто дивитися. По-перше, заради цікавої структури: про різні етапи життя однієї людини глядачу розповідають не лінійно, а паралельно. При цьому знята історія досить камерно, однією камерою. По-друге, 40-річного Алекса грає зірка Saturday Night Live Боббі Мойніхен.


«Молодий Шелдон»

Оригінальна назва: Young Sheldon

Старт: 25 вересня

Відкритий космос: 5 серіалів вересня
Фото CBS ENTERTAINMENT

Шелдон Купер був дивакуватим генієм з раннього дитинства: до старших класів він перейшов не тоді, коли всі нормальні діти, а в 9 років. Про те, як він та його оточення це переживали, і піде мова у приквелі «Теорії Великого вибуху».

Чому варто дивитися. Юного Шелдона грає Аєн Армітідж («Велика маленька брехня». Продюсерами нового шоу виступили творці «Теорії...» Чак Лорре та Стівен Моларо, пілотний епізод зняв Джон Фавро. Втім, фанатам «Теорії Великого вибуху» достатньо буде знати, що Джим Парсонс читає у приквелі закадровий текст.


«Надлюди»

Оригінальна назва: Inhumans

Старт: 29 вересня

Відкритий космос: 5 серіалів вересня
Фото imdb

Чорний Грім, король Аттілану, вміє руйнувати все навколо самим лише шепотом. Його дружина Медуза за допомогою волосся може виробляти надзвичайні речі. Сестра Медузи Кристал управляє стихіями. Ну і решта членів королівської родини теж мають надзвичайні здібності. Коли в їхньому рідному Аттілані стається військовий переворот, вони обирають новою домівкою Гаваї. І тепер боронитимуть від злих сил не лише свою родину, а й цілу планету.

Чому варто дивитися. Це чи не наймасштабніша телевізійна прем'єра сезону: перші два епізоди мають вийти не на телеекранах, а в кінотеатрах у залах IMAX.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло