Захворіло у світі
20,456,016
Померло у світі
745,600
Вилікувалось у світі
12,663,206
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Прем'єри тижня: вітчизняна комедія «Сотка» та українсько-литовська драма «Іній»

Прем'єри тижня: вітчизняна комедія «Сотка» та українсько-литовська драма «Іній»

Чергова українська комедія про гроші та стрічка, що намагається осмислити події на сході України

Цей матеріал також доступний російською
Прем'єри тижня: вітчизняна комедія «Сотка» та українсько-литовська драма «Іній»
Фото facebook.com/sotkafilm

«Сотка»

Сюжет. У житті Леопольда настає чорна смуга: проблеми на роботі закінчуються не виплатою зарплати, а звільненням, борги за квартиру ростуть кожного дня, а дівчина, котру він кохав з дитинства, знайшла собі багатшого й успішнішого нареченого. Заливаючи горе у барі, він знайомиться з іноземним туристом, і той віддає йому свій піджак. Який виявляється чарівним: у його кишені кожні кілька секунд з'являється стодоларова купюра.

Спочатку Леопольдові здається, що життя налагодилося. Однак досить швидко з'ясовується, що, по-перше, гроші вирішують не все, а по-друге, піджак насправді належить не дуже хорошим людям, і вони не горять бажанням із ним попрощатися.

В українському прокаті: з 1 березня

Бюджет: не розголошується

Бекґраунд. Знімальний період комедії «Сотка» стартував 1 квітня 2017 року і тривав менше місяця. Зйомки відбувалися в Одесі, у кадр потрапили і місто, і кілька десятків його розважальних закладів. Сценаристом, режисером та продюсером картини виступив одесит Олександр Бєляк. Головну роль зіграв Євген Капорін, актор і телеведучий. У ролях другого плану – багато дебютантів. У тому числі одну з ролей – мера Одеси – зіграв співак Олександр Пономарьов.

Вам сподобається, якщо: ви дивитеся усі вітчизняні релізи, бо вважаєте патріотичним обов'язком підтримувати український продукт.

Вам не сподобається, якщо: ви не вважаєте жарти на кшталт «Знаєш, як розшифровується ПМС? Половина мужиків – козли!» смішними, а діалоги в дусі «Я машини пішки доганяти не вмію. – А пішки і не треба, доганяй розумом» дотепними.

Головна причина подивитися: переконатися в тому, що в українському кіно, попри активізацію його виробництва, кількість все ще не переходить в якість.


«Іній»

Прем'єри тижня: вітчизняна комедія “Сотка” та українсько-литовська драма “Іній”
Фото imdb

Сюжет. До литовця Рокаса одного дня звертається друг із проханням підмінити його за кермом авто, що має відвезти гуманітарну допомогу в Україну. Рокас бере з собою свою дівчину, з якою у нього, як виявляється, досить складні стосунки, і вирушає в дорогу через кілька країн. Уже в Україні він і його дівчина випадково знайомляться з іноземними журналістами, ті розповідають свою точку зору на події в Україні. А потім Рокас із дівчиною вирушають на лінію фронту – і бачать щось зовсім інакше.

В українському прокаті: з 1 березня

Бюджет: 39,9 млн грн

Бекґраунд. Стрічку створено у копродукції Литви, Франції, Польщі та України. Режисером виступив литовець Шарунас Бартас. Світова прем'єра картини відбулася на Каннському кінофестивалі – фільм брав участь у програмі «Двотижневик режисерів». А українська прем'єра була на Одеському кінофестивалі, де «Іній» брав участь у міжнародному конкурсі. Картину висували на «Оскар» від Литви, однак до шорт-листа вона не потрапила.

Вам сподобається, якщо: вам подобаються європейські фестивалі драми, в яких дірки в сюжеті заповнені ефектним візуальним рядом.

Вам не сподобається, якщо: ви надаєте перевагу фільмам, сценарій котрих пророблений до дрібниць, а вчинки героїв піддаються логіці.

Головна причина подивитися: побачити напівукраїнський фільм, у якому знімаються європейські кінозірки. Одну з епізодичних ролей грає Ванесса Параді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті