Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Пробудження сил: 5 найцікавіших фестивалів квітня

Пробудження сил: 5 найцікавіших фестивалів квітня

Які події допоможуть остаточно прокинутися від зимової сплячки та поринути в атмосферу творчості, розваг і самопізнання

Цей матеріал також доступний російською

Другий весняний місяць дає змогу ознайомитися з новинками дизайну в Мілані, насолодитися найкращими короткометражками в Дрездені та спалити якусь скульптуру в Африці. Куди ще варто завітати у квітні – розповідає Mind.

Міжнародний фестиваль Milan Design Week

Коли: 17–22 квітня

Де: Мілан, Італія

Пробудження сил: 6 найцікавіших фестивалів квітня
Фото: Milan Design Agenda

У другій половині місяця на території виставкового центру «Ф'єра Мілано» в межах Milan Design Week пройде одразу декілька виставок, кожна з яких має свою спеціалізацію. Тут буде представлена як італійська продукція, так і вироби, виготовлені за кордоном. Ярмарок стає ареною для молодих авангардних дизайнерів – тут демонструє новинки Міланський центр дизайну. Для широкого загалу виставка буде відкрита в останні два дні роботи.

Міжнародний фестиваль короткометражного кіно Filmfest

Коли: 17–22 квітня

Де: Дрезден, Німеччина

Пробудження сил: 6 найцікавіших фестивалів квітня
Фото: Filmfest Dresden

Перший Фільмфест відбувся 1989 року. Відтоді у найбільших кінотеатрах Дрездена, таких як Schauburg Dresden, Programmkino Ost та Kleines Haus демонструють найкращі стрічки, відібрані журі конкурсу, тривалістю до 30 хвилин. На марафон щороку з'їжджаються понад 20 000 кінолюбителів. Окрім конкурсної програми, на відвідувачів чекають ретроспективи, виставки, лекції, майстер-класи та клубні «кіновечірки».

Рок-фестиваль ROADBURN

Коли: 19–22 квітня

Де: Тілбург, Нідерланди

Пробудження сил: 6 найцікавіших фестивалів квітня
Фото: www.facebook.com/pg/roadburnfestival

Поціновувачі дійсно важкої музики зберуться цієї весни у голландському місті Тілбург. Вперше фестиваль пройшов у 1999 році. Цього року можна буде потрапити на виступ данського ді-джея De Roonie Jager, а куратором фестивалю у 2018 стане Джейкоб Беннон, вокаліст американського метал-кор колективу Converge. Окрім цього, на відвідувачів чекає арт-виставка Full Bleed 2018.

Фестиваль AFRIKABURN

Коли: 23–29 квітня

Де: Національний парк Танква-Кару, ПАР

Пробудження сил: 6 найцікавіших фестивалів квітня
Фото: afrikaburn.com

Усі ті, хто не потрапив на Burning Man і дуже шкодують за ним – цього квітня ви маєте ще один шанс. Незвичайні розваги, спільна творча діяльність і спалення витворів мистецтва – все це чекає на відвідувачів AfrikaBurn. На території проведення фестивалю відсутня будь-яка комерція: купити можна лише лід. Також організатори та учасники пропагують шанобливе ставлення до природи.

Гірський марафон Mіut

Коли: 28 квітня

Де: Майдера, Португалія

Назва цього спортивного фестивалю – це скорочена назва місцевості, де він проходитиме, а саме Madeira Island Ultra Trail. Марафон стає серйозним випробуванням для учасників, адже маршрут пролягає не просто через увесь острів – він лежить через гірські вершини. Найвища гора, яку доведеться подолати, – Піко де Арейро, 1861 м над рівнем моря. З кожним роком бажаючих долучитися до цієї події стає все більше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті