Майте на увазі: головні події 29 червня – 8 липня

Майте на увазі: головні події 29 червня – 8 липня

Захоплюючі французькі кінофільми, квест, що допоможе відчути та зрозуміти сучасне мистецтво, інтерактивний перфоманс від українського скульптора та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У неділю, 1 липня, у PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2) пройде інтерактивна гра «Мистецтво в мені». Це квест новими виставками, у ході якого в ігровій формі учасники зможуть встановити зв'язок з мистецтвом. Викладач арт-центру Лора Літковська допоможе зрозуміти сучасне мистецтво. Початок о 16:00, вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією. 

У неділю, 1 липня, на Софійській площі понад 300 музикантів з Італії та України дадуть концерт під керівництвом Маестро Ріккардо Муті. Захід пройде у рамках міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна – Київ». Симфонічну поему «Портрет Лінкольна» А. Копленда зачитає Джон Малкович. Початок о 21:00, вартість квитків – 400-3000 грн. До сектора F вхід вільний. 

У вівторок, 3 липня, у Музеї історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7) пройде лекція «Що українського в українській літературі». Спікерами стануть Юрій Андрухович та Євгеній Стасіневич. Вони дадуть відповіді на питання про те, чи існує український літературний стиль, та яким чином література трансформувалася з часом. Початок о 19:30, вартість квитків – 150-300 грн. 

У понеділок, 2 липня, у Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22В) розпочнеться інтерактивний перфоманс від українського скульптора Юрія Мусатова. Глядачі зможуть побачити, як він працює. Нові об'єкти називатимуться «Коконами», а створити їх Юрій хоче у тісній взаємодії з відвідувачами. Скульптор працюватиме до 7 липня, з 16:00 до 19:00, вхід вільний. 

У суботу, 30 липня, у кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) пройде «Ніч французьких кіноновинок». У програмі три фільми: «По(друг)а» – про обіцянку двох молодих людей більше ніколи не закохуватися, «Місіс Хайд» – про другу особистість тихої вчительки фізики, та «Від родини не втечеш» – про важкі випробування, що випадають на долю іменитого дизайнера. Початок о 22:30, вартість квитків – 120 грн. 


Останній шанс

До неділі, 8 липня, у Lera Litvinova Gallery (вул. Звіринецька, 17) триватиме виставка Каті Рудакової «Автопортрет жіночності». Експозиція
відображає ніжний та водночас сильний образ жінки як богині власного життя. Картини художниці пронизані світлом та гармонією. Вхід вільний.


Варто спланувати заздалегідь 

Santa Muerte Carnival

Коли: 13-15 липня
Де: арт-завод Платформа, Київ 

Нічний карнавал на Платформі присвячено Мексиці та містичному святу Santa Muerte. На відвідувачів чекає мексиканська їжа, текіла, й танці до ранку. Організатори запевняють, що такого свята в Україні ще не було. Початок о 16:00, вартість квитків – 150-250 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті