mind
Прем’єра тижня: чорна комедія «Кілер з гарантією»

Прем’єра тижня: чорна комедія «Кілер з гарантією»

Чому іноді варто сміятися над смертю?

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: чорна комедія «Кілер з гарантією»
Фото: imdb.com

Сюжет. У головного героя – молодого письменника, який досі не видав жодної книги, все у житті йде шкереберть. І він вирішує, що нічого іншого не залишається, як звести рахунки з життям. Однак після дев’ятої невдалої спроби скоїти самогубство юнак розуміє, що справу необхідно довірити професіоналам. Уклавши контракт з кілером, за умовами якого той зобов’язується його вбити протягом тижня, головний герой зітхнув із полегшенням… і передумав помирати, оскільки життя стрімко почало налагоджуватися.

В українському прокаті: з 29 листопада

Бекґраунд. Режисером і сценаристом виступив Том Едмундс. «Кілер з гарантією» – його режисерський дебют. У ролі письменника – британський актор Анейрін Барнард («Дюнкерк», телесеріал ВВС «Біла королева»). Том Вілкінсон («Вічне сяйво чистого розуму», «Бетмен: Початок») грає сумлінного і педантичного кілера, клієнт якого передумав помирати.

Вам сподобається, якщо: ви хочете отримати порцію тонкого англійського гумору та якісної музики, а також гострих діалогів, які будете згадувати дорогою з кінотеатру, й, імовірно, передивитись «Дику штучку» (2010) Джонатана Лінна, – ще одну британську комедію про кілера та несподівано знайдене кохання за таких обставин, коли герої навіть і на думці не мали його зустріти.

Прем’єра тижня: чорна комедія «Кілер з гарантією»
Кадр із фільму «Дика штучка»
Фото: imdb.com

Вам не сподобається, якщо: ви очікуєте правдоподібної жорстокості чи «туалетних» жартів – ані того, ані іншого у «Кілері…» ви не побачите. Навпаки, стрічка показує сильні та слабкі сторони людської душі і – звертаючись до гумору – повчає без дидактизму.

Головна причина подивитися: фільм під девізом «Ви помрете або ми повернемо вам гроші» повністю виправдовує себе у гарному сенсі: чорний гумор та самоіронія – те, що робить перегляд легким і в той же час змушує замислитись над тим, що до багатьох речей у житті варто ставитися дещо простіше.

Прем’єра тижня: чорна комедія «Кілер з гарантією»
Фото: imdb.com

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті