Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Прем’єра тижня: «Чесний чоловік»

Прем’єра тижня: «Чесний чоловік»

Чим цікава комедійна мелодрама про те, як підкинута монетка вирішує долю кількох поколінь

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: «Чесний чоловік»
Фото: Arthouse Traffic

Сюжет. Дев'ять років тому Маріанна пішла від Абеля до його найкращого друга – Поля. Коли останній помер, вона повернулася до колишнього коханого, який прийняв її разом з маленьким сином. Але щасливому возз'єднанню заважає юна сестра Поля, потай (а зрештою – і відверто) закохана в Абеля. Тим часом сам Абель ставить собі питання, що ж насправді сталося з його покійним другом, і намагається розібратися із власними почуттями та новими непередбачуваними життєвими обставинами.

В українському прокаті: з 14 березня

Бекґраунд. Друга режисерська робота Луї Гарреля після фільму «Друзі» (2015), який також грає одну з головних ролей у стрічці. Його партнерами на знімальному майданчику стали дружина француза Летиція Каста («Красуні в Парижі»), а також Лілі-Роуз Депп («Планетаріум»).

Вам сподобається, якщо: вам цікаво побачити романтичну історію зі справжньою детективною інтригою про любовний трикутник навиворіт, де кожен герой понад усе у світі любить себе.

Прем’єра тижня: «Чесний чоловік»
Фото: Arthouse Traffic

Вам не сподобається, якщо: вам не до вподоби легкий безпосередній французький гумор і таке ж просте ставлення французів до свободи вибору близьких людей, які іноді чинять дуже недобре, завдаючи болю, але саме через право бути вільними врешті-решт прислухаються до підказок свого внутрішнього голосу.

Головна причина подивитися: побачити паризьку історію про кохання, смерть, дружбу та зраду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті