Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Майте на увазі: головні події 17–24 березня

Майте на увазі: головні події 17–24 березня

Рок-опера «Біла ворона», «Останній день засудженого(-ої)», концерт молодої джазової зірки, Underground Stand Up та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Цей матеріал також доступний російською

У неділю, 17 березня, у студії Kartata Potata (Дніпровська набережна, 19) – Дитячий кулінарний майстер-клас: Мікрогрін. Цього разу майстер-клас для дітей від 6 до 13 років присвячений справжньому суперфуду – мікрогріну. У програмі – приготування крем-супу із зеленого горошку з мікрогріном, карпаччо з редьки та соусом Песто  та солоні мафіни із сиром та шпинатом.

Майте на увазі: головні події 17 – 24 березня
Фото: офіційна facebook-сторінка події

Початок об 11:00. Тривалість майстер-класу – три години. Вартість 500 грн


Майте на увазі: головні події 17 – 24 березня

У понеділок, 18 березня, у Caribbean Club Concert Hall (вул. Симона Петлюри, 4) у рамках серії джазових концертів Live Jazz Monday вперше сольно виступить молода співачка Ivonika. На концерті пролунають авторські композиції співачки та пісні легендарних виконавців, таких як Сем Кук, Отіс Реддінг, Етта Джеймс та Емі Вайнгауз. 

Початок о 20:00. Вартість квитків 150–350 грн


У вівторок, 19 березня, у Театрі на Подолі – вистава «Останній день засудженого(-ої)» у виконанні театру L’Embellie Turquoise за однойменною повістю Віктора Гюґо.

Як засудженому до смертної кари дописати останню сторінку свого щоденника? Як змалювати шість тижнів, що розділяють вирок суду від власної страти, про незворотнє наближення якої відомо? Як передати, що відбувається у голові й душі людини, яка знає час та дату власної смерті? За кілька годин до страти засуджена до смерті вирішує написати мемуари. Закрита у камері, вона виливає на папір свої тривожні думки, марні надії, щасливі й недосяжні спогади, відчай та страх перед гільйотиною.

Розповісти про судовий процес, умови утримання та гарячкові рефлексії, які її переповнюють, їй допомагають відвідувачі та марення. Справжня звинувачувальна промова проти смертної кари, яку майстер прози Віктор Гюґо передає нам у вигляді пройнятої жахом та актуальності розповіді, що змусить глядача поринути в етичне та екзистенційне міркування: чи має людина право судити й вирішувати долю життя іншої людини?

Подія відбувається за підтримки Французького інституту в Україні. Вистава йтиме французькою з українськими титрами.

Майте на увазі: головні події 17 – 24 березня
Фото: офіційна facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вартість квитків 350–1200 грн


У суботу, 23 березня, у Golden Gate Pub & Restaurant (вул. Золотоворітська, 15) – Підпільний Стендап: Андрей Матёрый. Андрей Матёрый – сценічне ім’я кіно- та театрального актора Андрія Кронглевського. Підпільний Стендап у Golden Gate Pub & Restaurant – поєднання ірландської культури і київського андеграунду. Обіцяють справжню комедію без рамок і обмежень!

Майте на увазі: головні події 17 – 24 березня
Фото: офіційна facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вартість квитків 150–250 грн


У неділю, 24 березня, у Театрі оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) – рок-опера «Біла ворона» у постановці Максима Голенка. Бути не таким, як усі, виступити проти сформованого несправедливого устрою і встановленого порядку в ім'я правди, свободи і честі – це складно, але можливо. Правда, знадобиться чимала сила волі, харизматичний характер, володіння красномовством, впевненість у власних можливостях і правоті. Такі риси були притаманні Жанні д'Арк, яка очолила повстання проти англійської колонізації у Франції за часів Столітньої війни. Версія рок-опери «Біла ворона», створена Національною оперетою України, – це бачення сьогодення крізь алегоричні призми мистецтва.

Майте на увазі: головні події 17 – 24 березня
Фото: facebook-сторінка Театру оперети

Початок о 19:00. Вартість квитків 50–500 грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті