Прем’єра тижня: «В обіймах брехні»

Прем’єра тижня: «В обіймах брехні»

Чим цікава містична історія про нав’язливу дружбу та одержимість

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: «В обіймах брехні»
Фото: www.imdb.com

Сюжет. Нью-Йорк. Молода дівчина Хлоя працює офіціанткою, а живе разом з подругою у квартирі, яку останній подарував батько. Одного дня Хлоя бачить залишену кимось у метро жіночу сумочку. Знайшовши там візитівку власниці, вирішує повернути чужу річ. За дуже короткий період вона потоваришувала із Гретою – немолодою жінкою, яка вирішила «віддячити» своєю дружбою за порядність дівчини. Але якось за вечерею вдома у Грети, шукаючи у шафі свічки, Хлоя випадково бачить на поличці купу однакових сумок – на вигляд тих самих, що вона знайшла у метро, але на кожній стікери з чиїмись іменами та номерами телефонів. Зрозумівши, що має справу з божевільною, Хлоя боїться нової «подруги», яка, до того ж, починає переслідувати дівчину.

В українському прокаті: з 21 березня

Бекґраунд. Світова прем'єра фільму відбулася 6 вересня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто. «В обіймах брехні» (англ. Greta) – американський трилер лауреата премії «Оскар», ірландського режисера та продюсера Ніла Джордана («Інтерв'ю з вампіром»). Над сценарієм режисер працював разом зі сценаристом Реєм Райтом. У головних ролях – номінантка на «Оскар» Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка», «8 жінок») і Хлоя Морец («5-та хвиля», «Суспірія»).

Прем’єра тижня: «В обіймах брехні»
Фото: www.imdb.com

Вам сподобається, якщо: ви хочете відчути себе втиснутими у крісло від напруження та «гіпнотичного» перебігу подій на екрані.

Вам не сподобається, якщо: ви не бажаєте витрачати півтори години на черговий саспенс-трилер із фантазіями на тему психічних розладів та жертв і насильників.

Головна причина подивитися: побачити історію про те, що «силою не бути милою», та вкотре переконатися, що іноді краще триматися подалі від незнайомців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті