Майте на увазі: головні події 24–31 березня

Майте на увазі: головні події 24–31 березня

«Аритмія», екскурсія на пивоварню, казка за п’єсою сучасної польської авторки та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Этот материал также доступен на русском

У неділю, 24 березня, у «Музичному просторі МК» (вул. Богдана Хмельницького, 57Б) відбудеться показ стрічки Бориса Хлєбнікова «Аритмія».

Це зворушлива історія про лікаря швидкої допомоги Олега, який намагається утримати кохання свого життя. Водночас Олег не розуміє «нелюдську» систему медичної реформи, ризикуючи втратити роботу, а разом із нею і сенс життя.

«Аритмія» більше скидається на вирізаний з реальності шматок життя, ніж на мистецьке висловлювання. Як творці домоглися такого ефекту, а також про баланс стрічки на межі художнього та нехудожнього розкаже співзасновниця кіноклубу Polotno Олена Макаєва.

Майте на увазі: головні події 24 – 31 березня
Фото: офіційна facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.


У четвер, 28 березня, у PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2; 4-й поверх, експозиційний простір виставки Future Generation Art Prize 2019) – лекція Світлани Краковської «Захистити планету від себе». Заключний захід лекторію до виставки Future Generation Art Prize 2019, у рамках якого запрошені експерти коментують та за можливості відповідають на актуальні для людства запитання, що піднімаються у виставці.

Під час своєї лекції кліматологиня Світлана Краковська розкаже про зміни клімату на планеті Земля впродовж останнього часу, їхні причини та наслідки, а також дасть практичні поради, як на індивідуальному рівні ми можемо запобігти екологічній катастрофі.

Світлана Краковська – метеорологиня та експертка зі зміни клімату, кандидатка фізико-математичних наук, з 2013 року делегатка від України до Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату (МГЕЗК). Завідуюча лабораторією прикладної кліматології в Українському гідрометеорологічному інституті. Брала участь у Другій антарктичній експедиції 1997–1998 років, понад рік працювала на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський».

Майте на увазі: головні події 24 – 31 березня
Фото: офіційна facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова – за посиланням.


Майте на увазі: головні події 24 – 31 березня

У п’ятницю, 29 березня, у Київському планетарії (вул. Велика Васильківська, 57/3) – «Подорож Сонячною системою».

Тривалість космічної кіноподорожі – 47 хвилин. Під час неї заплановано вісім  зупинок на планетах Сонячної системи: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран та Нептун.

Початок о 14:00. Вартість квитків 100–200 грн.


У суботу, 30 березня, екскурсія на пивоварню Varvar Brew разом з пивоварами, що триватиме 45–60 хвилин, залежно від кількості запитань і цікавості. На відвідувачів чекає розповідь про пиво і три дегустаційні келихи на вибір з наявних кранів.

Майте на увазі: головні події 24 – 31 березня
Фото: офіційна facebook-сторінка події

Початок о 16:00. Вартість квитків 150 грн. Квитки можна придбати у «Варварбарі» (067 621 55 11) чи «Лісопилці» (067 629 31 11).


У неділю, 31 березня, у Театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А) – імерсійна вистава «Пан Лампа», казка за п’єсою сучасної польської драматургині Маліни Пшесьлюґи у постановці Дмитра Захоженка. Разом із дідусем та його турботливою онучкою Псюхою глядачі зустрінуть дивакуватих персонажів: Бабцю Драпцю, яка ходить догори дригом, сестер Кусюк, що є найнезвичайнісінькими блохами у світі, Пані Страшинську, яка понад усе на світі любить лякати дітей, Пані Сонце і бозна-кого ще. Химерні друзі будуть співати, бешкетувати та вирішувати найскладніші життєві запитання. Щоб у фіналі зрозуміти просту істину: коли ділишся своїм внутрішнім світлом – його лише більшає.

Майте на увазі: головні події 24 – 31 березня
Фото: Ira Marconi, facebook-сторінка Театру на Подолі

Початок о 12:00. Вартість квитків 300 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті