Майте на увазі: головні події 26 квітня – 4 травня

Майте на увазі: головні події 26 квітня – 4 травня

Вистава «Легені», показ стрічки «Голгофа» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Цей матеріал також доступний російською

У п’ятницю, 26 квітня, у Театрі на Печерську (вул. Немировича-Данченка, 5) – вистава «Прекрасне».

Двоє незнайомців зустрічаються в поїзді і за жвавою бесідою розуміють, що їм по дорозі; вони обидва прямують туди, де здійснюються мрії. Один з них – письменник, згадує як він став відомим, точніше, модним. Другий – філософ, розповідає про свою зустріч з одним модним письменником. Їм починає здаватися, що вони знайомі один з одним вже дуже давно. Так їхній діалог повертається до вихідної точки – до роздумів про прекрасне. А тим часом поїзд прибуває до пункту призначення...

В основі вистави – один з діалогів Платона, маловідома «Розмова книгаря з поетом» Пушкіна, синтез чотирьох варіантів сценарію братів Стругацьких до фільму «Сталкер».

Майте на увазі: головні події 26 квітня – 4 травня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вартість квитків 130 грн.


У суботу, 27 квітня, у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) – показ та обговорення стрічки «Голгофа» Джона Майкла Макдонаха. За сюжетом отець Джеймс – католицький священник у невеликому містечку, слухає покаяння, в якому йому повідомляють, що за тиждень він має привести свої справи до ладу та готуватися до смерті, бо його буде вбито. Священник не звертається до поліції та не починає нервувати, а спокійно займається звичайними повсякденними справами, намагаючись змінити життя своїх парафіян на краще.

Майте на увазі: головні події 26 квітня – 4 травня
Фото: https://www.imdb.com

Початок о 15:00. Вартість квитків 90 грн.


У п’ятницю, 3 травня, у Національній філармонії України (Володимирський узвіз, 2)концерт «Бетховен. Симфонічний оркестр НФУ». Олександр Гринюк – фортепіано. Якщо музика Моцарта зцілює і гармонізує, музика Бетховена надихає на подвиги. Бетховенську програму представлять філармонічний симфонічний оркестр та диригент Віталій Протасов.

Олександр Гринюк, випускник Національної музичної академії України та Гільдхольської школи музики і драми в Лондоні, зробив чудову кар’єру на Заході, де він знаний під іменем Саша Гринюк. Йому випала щаслива нагода займатися з такими видатними піаністами, як Альфред Брендель та Мюррей Перайя. Саша Гринюк – переможець понад десяти міжнародних фортепіанних конкурсів, учасник престижних фестивалів, бажаний гість найвідоміших концертних залів Європи, Південної та Північної Америки, Далекого Сходу й Азії.

Основа репертуару піаніста – класична музика. Критики відзначають в його грі точність, вишукане, абсолютно природне рубато, «електризованість» звуку.

Майте на увазі: головні події 26 квітня – 4 травня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вартість квитків 80–400 грн.


У суботу, 4 травня, у Театрі на Печерську (вул. Немировича-Данченка, 5) – вистава «Легені».

478 296 000 подихів робить людина в середньому за життя. Дихання – це ритм. Дихання не можна ані побачити, ані схопити, тільки відчути і почути. Нескінченне число. Півмільярда подихів. Зворотний відлік часу.

Вистава про людей, що живуть поруч з нами. Про тиху дрімоту тропічних лісів. Про глибоководних риб. Про сліди динозаврів у пустелі. Про мурах, які будують спільний дім. Про маленькі рішення, які назавжди змінюють наше життя. Про саме життя, яке є невидимим потоком, що змиває все на своєму шляху. Про 1700 подихів, які зробить кожен із глядачів за час вистави.

Майте на увазі: головні події 26 квітня – 4 травня
Фото: http://newtheatre.kiev.ua

Початок о 18:00. Вартість квитків 130 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті