Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Майте на увазі: головні події 22–30 червня

Майте на увазі: головні події 22–30 червня

Скрипковий концерт, гастролі Театру на Подолі, Leopolis Jazz Fest, екскурсія на ЧАЕС та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Этот материал также доступен на русском
Майте на увазі: головні події 22–30 червня
Сцена з вистави «Шарлотта: Трикольорова Вистава з Музикою»
Фото: Театр на Подолі

У суботу, 22 червня, у Національній філармонії України виступить український скрипаль Дмитро Ткаченко, якого час від часу можна чути в Києві. У його виконанні та у супроводі Національного симфонічного оркестру під орудою диригента Юрія Літуна звучатиме Скрипковий концерт Роберта Шумана. У програмі концерту також твори Карла Марії фон Вебера та Ріхарда Штрауса. Музика цих знаних композиторів-класиків ХІХ – першої половини ХХ століття представить динаміку розвитку епохи романтизму в Німеччині.

Майте на увазі: головні події 22 – 30 червня
Дмитро Ткаченко
Фото: прес-служба Національної філармонії України

Початок о 19:00. Вартість квитків 135–350 грн.


У вівторок, 25 червня, у театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А) – закриття 32-го театрального сезону виставою «Шарлотта: трикольорова вистава з музикою», гастролі Канадської театральної компанії Theaturtle.

У 2018 році історія життя художниці Шарлотти Саломон спричинила справжній переполох у культурному житті Нью-Йорка. Після публікації англійського перекладу французького роману про неймовірну жінку-бунтарку відбулася серія виставок її робіт у Амстердамі. Про неї писали на головних шпальтах New York Times, The New Yorker, The Economist.

Над постановкою працювала інтернаціональна команда. Алон Нашман – художній керівник театральної компанії Theaturtle, написав лібрето. Чеський композитор Алекс Брезина створив та адаптував музику. Режисер-сценограф Памела Говард – Офіцер Ордену Британської імперії, репрезентувала середовище, наповнене кольором, формою та світлом, яке відтворює роботи Шарлотти на сцені перед очима глядача.

У спектаклі використаний винятковий метод поєднання драматичних діалогів з яскравими концертними номерами у виконанні професійних вокалістів та інструментального ансамблю.

Початок о 19:00. Вартість квитків 200–700 грн.


У середу, 26 червня, у Київському театрі оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) відбудеться прем’єра вистави «Розмова, якої не було». В основі сюжету – розповідь про чоловіка, який потрапляє у реанімацію, де у нього зупиняється серце. І саме під час клінічної смерті до нього приходить його товариш Ігор, який раптово помер від передозування наркотиками. До чого приведе їхня розмова, якої не було в реальності? Виставу створено за п’єсою сучасного драматурга, сценариста та прозаїка Родіона Білецького режисером-постановником Ігорем Ніколаєвим і присвячується Олександру Терехову.

Майте на увазі: головні події 22 – 30 червня
Фото: operetta.com.ua

Початок о 19:00. Вартість квитків 200 грн.


У середу, 26 червня, у Львові стартує IХ міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. Протягом п’яти днів (до 30 червня) на його сценах виступить близько 300 музикантів з 15 країн світу. Зокрема, до Львова завітають: гурт Snarky Puppy, сучасні ф’южн- і фанк-музиканти, на рахунку яких вже три премії Grammy; відома канадська співачка та піаністка Дайана Кролл (Diana Krall); видатний джазовий вокаліст Боббі МакФеррін (Bobby McFerrin); справжня легенда джазу Чик Коріа (Chick Corea) – американський піаніст і композитор, що вже завоював 22 премії Grammy, та інші. На різних локаціях (як у вільному доступі, так і за квитками) виступлять десятки відомих груп та обдарованих музикантів-початківців.

Майте на увазі: головні події 22 – 30 червня
Фото: leopolisjazz.com

З докладною програмою заходів та вартістю концертів можна ознайомитись тут


У четвер, 27 червня, у прокат виходить стрічка «Обіцянка на світанку», екранізація автобіографічного роману письменника Ромена Гарі. Ще у дитинстві майбутнього лауреата Гонкурівської премії його мати твердо вирішила: він стане дипломатом та всесвітньо відомим письменником.

Попри кепкування оточуючих та сумніви сина у власних силах, вона продовжувала в нього вірити – і всі її неймовірні мрії здійснилися. Материнська любов та безумовна підтримка вели Ромена через всі випробування і пригоди його життя, повного таємниць, битв і неймовірних поворотів.

Вартість квитків слід уточнювати у кінотеатрах.


Майте на увазі: головні події 22 – 30 червня

З п'ятниці, 28 червня, до неділі, 30 червня, щодня від станції Київського метрополітену «Політехнічний інститут» (вул. Шулявська, 5) стартує екскурсія «Таємниці Чорнобиля. 1986». Під час подорожі можна буде прослухати лекцію про радіацію і заходи захисту від неї та про те, як проходила ліквідація однієї з найстрашніших техногенних катастроф ХХ сторіччя.

Кадри серіалу «Чорнобиль» від HBO відкрили завісу фатального радянського мовчання, чим викликали бурхливий ажіотаж серед туристів. Популярність турів у Чорнобильську зону відчуження значно зросла і відкрила для багатьох незвіданий досі світ радіоактивного вибуху, який відбився на численних долях громадян того часу.

Атмосфера радянської їдальні, музею, церкви і державних установ, які давно завмерли під гнітом вимушеної евакуації – ніщо не залишиться поза увагою. Також можна буде побачити, що відбувається тепер з четвертим реактором ЧАЕС. За бажанням надається можливість самостійно спланувати свою подорож по примарного міста Прип'ять.

Збір екскурсантів о 7:30. Екскурсія: 10:00–19:00. Вартість квитків 1372–12 500 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті