Захворіло у світі
1,524,375
Померло у світі
90,057
Вилікувалось у світі
340,112
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
Прем’єра тижня: «Аутсайдери»

Прем’єра тижня: «Аутсайдери»

Чим цікава стрічка про те, як автосвіт пам’ятає своїх героїв, із Меттом Деймоном і Крістіаном Бейлом у головних ролях

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: «Аутсайдери»
Фото: ufd.ua

Сюжет. Історія американського автоконструктора-новатора Керролла Шелбі та безстрашного британського гонщика Кена Майлза. Вони разом борються з тиском великої корпорації, законами фізики та власними злими духами. Мета – створити новий революційний спорткар для компанії «Форд» і кинути виклик непереможним машинам Енцо Феррарі у 24-годинній гонці на витривалість у французькому Ле-Мані у 1966 році.

В українському прокаті: з 14 листопада.

Бекґраунд. Режисера Джеймса Менголда («Кейт і Лео» (2001), «Логан» (2017)) привабив пов'язаний з проектом подвійний виклик: можливість поставити захопливі сцени гонок, коли глядачі, по суті, виявляються всередині автомобілів разом з безстрашними пілотами, і можливість вести хроніку дружби між Шелбі та Майлзом.

У наші дні, коли комп'ютерна графіка стала невід'ємною частиною більшості блокбастерів, у процесі зйомок «Аутсайдерів» (оригінальна назва «Ford проти Ferrari») режисер дотримувався простого підходу до дії у фільмі, щоб якомога точніше відтворити на екрані образ шістдесятих, а також допомогти глядачам зрозуміти, що відчували пілоти, вичавлюючи максимум із себе і своїх машин. «Нині переважають бойовики із запаморочливою комп'ютерною графікою, тоді як моєю метою було представити реальність, сексуальність цих монстрів – автомобілів, двигунів, небезпеку, як щось глибоко «аналогове», неприкрашене, людей всередині тонкої алюмінієвої оболонки, що мчать зі швидкістю 200 миль на годину по трасі, їхню сміливість і здатність вижити у цих обставинах – це справжнє диво, і саме його я прагнув передати», – розповів в одному з інтерв’ю Джеймс Менголд.

Прем’єра тижня: «Аутсайдери»
Фото: ufd.ua

Вам сподобається, якщо: для вас буде цікаво побачити реальну історію про суперництво двох гігантів – компаній Ford і Ferrari, і зрозуміти, які людські ресурси і таланти за цим стоять.

Прем’єра тижня: «Аутсайдери»
Фото: ufd.ua

Вам не сподобається, якщо: ви не надто палкий вболівальник автоспорту, а тому не готові співпереживати головним героям, чиє покликання – створювати спорткари, тож їхні досягнення увійдуть в історію перегонів і автомобілебудування.

Прем’єра тижня: «Аутсайдери»
Фото: ufd.ua

Головна причина подивитися: насолодитися переконливою грою Деймона та Бейла, які самовіддано підійшли до своїх ролей, як їхні персонажі до своєї роботи. А тому – удостоїлись екранізації, чим надихнуть велику кількість глядачів «обрати собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» – саме це є провідною думкою у фільмі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті