Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Усе нове – добре забуте старе, відносно старе, або Пісні про вічне

Цей матеріал також доступний російською

Не дозволяйте собі соромитися будь-чого, якщо воно не завдає шкоди іншим. Якби музиканти і поети стидалися висловлювати свої почуття, будучи вразливими, вони не ставали б одночасно сильними. Даючи натхнення і сили слухачам, для яких справжня музика – завжди втіха і розрада, коли хочеться сумувати, або просто кайф – коли хочеться розчинитися в ейфорії.

Романтики перемагають циніків, адже вони не бояться бути справжніми і нести в маси правильні посили. Просто повірте на слово або послухайте нашу нову серпневу музичну добірку.

Mind, як завжди, відбирає лише найкраще з неосяжного світу музики.

Duncan Sheik

Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Дункан Шейк – американський поп-рок музикант, співак, автор і композитор. Окрім студійних альбомів пише саундтреки до фільмів і мюзиклів. Він, зокрема, створив музику і тексти для мюзиклу American Psycho, який поставили в Almeida Theatre в Лондоні, а незабаром – у 2016-му – і на Бродвеї.

Legerdemain (2015) – концептуальний альбом з маленькими історіями має непередбачуваний характер і різний настрій. Він – то потужний і місцями дуже нагадує стиль Пітера Гебріеля, то ніжний і обтікаючий, то меланхолійний і замислений. Одна з композицій була написана для мюзиклу «Американський психопат».


St. Vincent

Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Енн Ерін Кларк – американська музикантка, авторка пісень, яка виступає під сценічним ім'ям St. Vincent. Її стиль поєднує в собі експериментальний рок, електро-поп, бароко-поп і альтернативний інді-рок.

Love This Giant (2012) – спільний альбом співзасновника експериментальної групи нової хвилі Talking Heads Девіда Бірна і St. Vincent. Результатом співпраці став арт-мікс авангарду і веселощів. Тексти пісень музиканти писали спільно навіть за допомогою електронної пошти.


Zita Swoon

Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Zita Swoon - бельгійський гурт, заснований на початку 90-х Стефом Камілем Карленсом. Усі наступні роки він був там беззмінним лідером, співаком і музикантом. Що стосується музичних стилів, то колектив перебуває в стані постійного експерименту.

Big City (2007) – альбом, який можна охарактеризувати як розмаїття кольорів, деталей та позитиву. Якщо трохи уважніше придивитися до життя будь-якого великого міста, ви побачите не лише любов, красу, свободу, перспективи, а й нюанси відносин батьків із дітьми, проблеми біженців і політичні пристрасті. Але у Великому Місті, як у Всесвіті, все ж більше світла, ніж тіні.


Sparks

Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Sparks – американський гурт, утворений у 1971 році братами Роном і Расселом Маелами. Він до сьогодні зберігає репутацію одного з найбільш впливових і новаторських колективів в історії сучасної музики. Творчість умовно можна розділити на два яскравих періоди: перший асоціюється з виходом альбомів Kimono My House і Propaganda (обидва вийшли в 1974 році), а другий – з альбомом Lil 'Beethoven (2002-й).

Hello Young Lovers (2006) – 20-ий студійний альбом Sparks, який має дещо дражливий характер.


Warhaus

Плейліст серпня: Duncan Sheik, Zita Swoon, Sparks і не тільки

Warhaus – новий проєкт бельгійського музиканта і фронтмена групи Balthazar Мартена Девольдере.

У рамках проєкту до нього приєдналася Сільві Кройш із Soldier's Heart. «Я – жіночий голос Warhaus. Маартен пише пісні про кохання, які ми виконуємо удвох. Ми як Серж Генсбур і Джейн Біркін. Наші пісні дуже відверті», – описує свою роль у гурті Сільві.

Вплив таких виконавців, як Леонард Коен, Серж Генсбур, Нік Кейв, Том Вейтс та Іггі Поп – значний, але музика Warhaus має своє впізнаване обличчя і привабливу новизну.

Warhaus (2017) – чуттєві нуар-балади про кохання і стосунки. В цьому альбомі Маартен продовжує експериментувати. Хрипкий глибокий вокал Девольдере і спокусливий – Кройш – збалансовано резонують з відмінно підібраними інструментами і красивим аранжуванням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті