Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Каннський фестиваль короткометражних фільмів, виставка «Індустріальна казка» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

У суботу, 3 жовтня в кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) пройде показ Каннського фестивалю короткометражних фільмів.

Глядачам буде представлено сім найкращих картин, відзначених кінокритиками: із основної програми, Cinéfondation та Двотижневика Режисерів.
Учасником програми стала зокрема стрічка молодого французького режисера, яка перемогла в номінації Cinéfondation, а також картини з Японії, Ізраїлю, Угорщини і навіть Албанії.

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Початок о 15:35. Вартість квитків 75 грн.


У понеділок, 5 жовтня у Центрі Сучасного Мистецтва «Білий Світ / White World» пройде виставка-дослідження київської літографії «Літографія. Київ. 1988-2020» за участі 17 митців. Організатори виставки представлять каталог, випущений спеціально до цього проєкту.

Літографія – це графічна техніка плоского друку з каменю. Її справедливо вважають однією з найскладніших технік ручного друку, адже всі матеріали мають бути особливі – баварський вапняк, дорогі туші та олівці, спеціальний верстат. Майстерність рисувальника та друкаря також має бути на висоті. Літографія – техніка, яку не опануєш самотужки, вона передається від майстра до майстра, від осередку до осередку.

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Початок об 11:00. Вхід вільний.


У неділю, 4 жовтня у театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А; Нова сцена) можна побачити виставу «Дівчина з Ведмедиком, або Неповнолітня…» за мотивами роману В. Домонтовича.

Кохання може «наздогнати» людину в будь-якому віці – будь-кого та будь-де. Навіть якщо Їй лише 16, а Він – її учитель. Неприпустима вільність чи справжнє почуття? Ми маємо свою відповідь.

«Його полонила молода дівчинка, що на його очах з дівчинки перетворюється на молоду жінку. Чи існує для дорослого чоловіка щось більш привабливе, аніж спостерігати цей розквіт дівчачої душі?» 

Історія кохання як пригодницький роман: з несподіваним фіналом і відкритою навстіж прірвою людської сутності.

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Початок о 18:00. Вартість 150-500 грн.


У понеділок, 5 жовтня у Multiplex Komod (вул. Митрополита Шептицького, 4) – допрем'єрний показ стрічки з обговоренням від режисера Армандо Іаннуччі «Історія Девіда Копперфілда». Фільм представить кінокритик Сергій Ксаверов.

Засновано на відомому романі Чарльза Діккенса. Історія Девіда Копперфілда розпочалась у вируючому подіями Лондоні, де перетнулися великі гроші, модні райони, підприємці, шахраї та лихварі.

Він пройшов шлях від нікому не потрібного сироти до відомого письменника, усього досягнув сам і був готовий на безумства заради кохання. Копперфілд – це живий символ епохи, до якої хочеться повертатись знову і знову.  

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Початок о 19:00. Деталі за посиланням.


У неділю, 11 жовтня у Dymchuk Gallery (вул. Ярославська, 21) – виставка «Індустріальна казка» одеського художника Василя Дмитрика. Експозиція складається зі скульптур та знайдених об`єктів.

Майстерня Дмитрика знаходиться на території колишнього одеського судноремонтного заводу. Саме завод та пов`язані з ним історії є головним мотивом проєкту. Художник використовує знайдені на його території дерев’яні моделі та форми для лиття і трансформує їх, надихаючись минулим індустріальної зони.

Майте на увазі: головні події 3 – 11 жовтня

Початок об 11:00. Деталі за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті