На варті інновацій – 5 компаній-новачків
Загалом до рейтингу 50 найбільш інноваційних компаній світу потрапило 12 нових
The Boston Consulting Group представив черговий рейтинг 50 найбільш інноваційних компаній світу. Перше та друге місця з 2006 року залишаються незмінними – їх займають Apple і Google. Однак по результатам 2017 року у рейтингу опинилися 12 компаній-новачків. Mind пропонує до уваги читачів п’ять із них, які займають найвищі рядки цього списку.
Уперше потрапивши до рейтингу, китайський інтернет-гігант Alibaba зайняв одразу 10-й рядок. Компанія займається розробками в сферах штучного інтелекту, віртуальної реальності, робототехніки та хмарних рішень. У жовтні 2017 року Alibaba Group заявила, що в найближчі три роки збирається витратити на інновації $15 млрд.
Ще одна китайська корпорація – Tencent, один із головних конкурентів Alibaba, посіла 14-е місце. Відома своїм додатком для відправлення повідомлень WeChat, яким користуються понад 900 млн осіб, в основному у Китаї. Компанія вкладає гроші і у виробництво оригінального контенту. Так, Tencent є найбільшим видавцем відеоігор у світі.
За свою майже 90-річну історію Unilever, яка займає 22-гу сходинку, стала одним з найбільших виробників споживчих товарів у світі. Обсяги продажів 13 з 400 брендів компанії перевищують 1 млрд євро кожен. Таку ж суму, за даними Unilever, вона щороку інвестує у свої дослідження й розробки.
На 29-му рядку – другий за розмірами американський оператор мобільного зв'язку AT&T. До кінця 20180-го він планує запустити в 12 містах США мобільну мережу п'ятого покоління 5G. Також серед планів компанії на цей рік – придбання Time Warner, однієї з найбільших світових медіакорпорацій.
І нарешті 35-те місце рейтингу посіла Adidas. Минулого року німецька корпорація анонсувала серійне виробництво кросівок методом 3D-друку, а також повністю роботизовану збиральну лінію фабрики Speedfactory. При цьому в 2017 році Adidas вирішила відмовитися від виробництва гаджетів для занять спортом.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].