Чому росте українська фармакологічна галузь

Чому росте українська фармакологічна галузь

На Mind – про п'ять головних тенденцій фармринку України

Этот материал также доступен на русском языке

У 2017 році фармацевтичний ринок України почав повертатися до показників 2013-го. Його обсяг за підсумками року склав $2,1 млрд, або 53 млрд грн. Mind пропонує розглянути п’ять головних тенденцій цього ринку. 

Високі темпи зростання українських компаній в 2016-му, і у минулому році стимулювали до випуску нових препаратів та інвестицій у виробництво.

Імпульсом для розвитку фармринку стала програма реімбурсації, що передбачає безкоштовну передачу українцям окремих ліків.

У порівнянні з 2016 роком ціни на препарати зросли на 20%. Середня вартість українських ліків склала 31,4 грн, закордонних – 128,3 грн.

Покупці віддають перевагу засобам середнього цінового діапазону, проте витрачають гроші на те, що можуть собі дозволити, а не на те, до чого звикли.

Найчастіше українці купували ліки, які впливають на систему травлення та метаболізм, а також ліки для серцево-судинної і нервової системи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло