Як технології змінюють хід війни з Росією

Як технології змінюють хід війни з Росією

Та які унікальні розробки пропонує Україна

This material is also available in English

Два полковники морської піхоти США у відставці – президент UFF Ендрю Бейн та генеральний директор The Mozart Group Ендрю Мілберн – діляться своїми думками на російське вторгнення, розвиток тактики, стратегічні невдачі та неймовірну стійкість України. Зараз вони знаходяться на території нашої держави.

У цьому випуску, створеному за підтримки Mind.ua, спеціальним запрошеним гостем є український виробник Q. Він розповідає про українські технології та інноваційні рішення, які допомагають Україні боротися на полі бою.

Україна стала найбільш популярним місцем для світових виробників для випробувань своєї військової техніки. Q пояснює, що відгуки про спорядження або зброю від реальних солдатів можуть зайняти лише години, а не місяці чи роки, як це було раніше. Деякі програмно-апаратні рішення можна порівняти зі зразками світових лідерів.

З розмови ви дізнаєтеся, як технології змінюють хід війни та як це вплине на майбутню сучасну війну. А також як Україна змінила місцевий ринок і як це показало свою ефективність у воєнному конфлікті з Росією.

Ви можете прослухати відео тут чи на Google Podcasts.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло