Mind Talks: Тарас Висоцький про зерновий коридор та перспективи експорту українського зерна
Україна може наблизитися до довоєнних показників до кінця року
Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький розповів про перші тижні роботи українських портів в рамках зернового коридору.
Детальніше про те, на який об'єм експорту вдалось вийти після розблокування портів, та як це впливає на світові ціни – в інтерв'ю Mind.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].