Банки

Банк Альянс

Банк Альянс
Бенефіціари:
Олександр Сосіс - 89.29%
Голова правління:
Юлія Фролова

«Банк Альянс» – український банк, який є офіційним членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). Посідає 15 місце за обсягами торгівлі на Міжнародному валютному ринку України, 16 – за показником фінансового «здоров'я» та 25 – за обсягом активів серед українських банків на початок 2021 року.

Станом на 01.01.2021 року обсяг активів банку склав 7,35 млрд грн, що більш ніж удвічі більше тогорічних показників. «Альянс» вбачає власну стратегію у фінансуванні аграрного сектора шляхом планомірного збільшення кредитного портфеля за допомогою залучення середніх і малих підприємств.

У серпні 2019 року Нацбанк оштрафував «Альянс» на 2,6 млн грн за продаж одних й тих же облігацій внутрішньої позики (ОВДП). В результаті 16 фізосіб клієнтів банку отримали штучний прибуток у 57,7 млн грн. Згодом суд скасував накладання штрафу на «Альянс». У відповідь НБУ заявив, що буде оскаржувати рішення попередніх інстанцій.

Рейтинг життєздатності
2.0      
Низький рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % -0.74      
Рентабельність власного капіталу, % -9.28      
Миттєва ліквідність, % 8.07      
Адекватність капіталу, % 8.01      
Процентний спред, % 0.19      
Проблемні кредити, % 5.55      
Левередж, % 8.7      
Ризики власників      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло