Банки

ОТП Банк

ОТП Банк
Бенефіціари:
OTP Bank Plc. - 100.00%
Голова правління:
Володимир Мудрий
Сайт:

«ОТП Банк» входить до переліку системно важливих банків.

На ринку України працює з 1998 року. До 2006 року банк був частиною «Райфайзен груп», а в 2006 його придбала угорська компанія OTP Bank Plc., – одна з найбільших на ринку Угорщини.

Банк – основна частина групи «OTП», куди входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Пенсія» та Недержавний пенсійний фонд «ФріФлай». «ОТП Банк» займає 9 місце за розмірами активів.

У рейтингу The Global Banking & Finance Awards в номінації Corporate Banking Awards/Best Agri Business Bank Ukraine 2021 «ОТП Банк» визнано кращим для агросектору України.

Станом на 1 листопада 2022 року прибуток банку склав  446 млн грн.

З початку війни банк провів реструктурізацію кредитів фізичних осіб: врегулював майже 40 000 угод на суму близько 1,5 млрд грн.

Російська “дочка” банку й досі працює на ринку рф та надає пільги мобілізованим окупантам. Про це повідомив голова Нацбанку Андрій Пишний. Найближчим часом Національний банк звернеться із запитами до відповідних урядів і регуляторів для ініціювання відповідної реакції на вищезазначені дії міжнародних фінансових груп.

Рейтинг життєздатності
4.0      
Стабільний рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % 1.31      
Рентабельність власного капіталу, % 10.27      
Миттєва ліквідність, % 10.78      
Адекватність капіталу, % 12.78      
Процентний спред, % 26.88      
Проблемні кредити, % 18.48      
Левередж, % 14.65      
Ризики власників      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло