​​Під час війни ми часто не лише боронимо свою державу на різних фронтах, а й відчуваємо потяг до переосмислення своєї ідентичності. Ми шукаємо своє коріння, бо воно є джерелом не лише знань про тих, хто створював країну до нас, але й сил та інсайтів для того, щоб захищати й будувати її далі. Ми прагнемо віднайти культурні коди й відчути зв’язок, прокласти місток між минулим та сьогоденням. І є місця, які не оминути у втіленні цього прагнення.

13-16 жовтня Kmbs alumni platform запрошує друзів у спільну мандрівку Черкащиною, серцем Гетьманщини.

Під час візиту ми прогуляємося Холодним Яром та проведемо паралелі холодноярців із сучасними захисниками; відвідаємо столицю Гетьманщини Чигирин, де розкриємо пласт козацької держави з Тимуром Демчуком; зустрінемося з Андрієм Мельником у родинному гнізді Хмельницьких Суботові, де він нас познайомить зі своїм новим проєктом; повечеряємо з Томасом Бруннером в Тимошівці та, як справжні пошукачі знань, відправимося в Цибулеве, де місцевий колекціонер Володимир Вознюк зі своїх знахідок зробив історичну садибу «Гайдамацька січ».

Велика ймовірність, що під час візитут Холодного Яру до нас приєднається Василь Шкляр - батько українського бестселера, громадський діяч, який народився і виріс на Черкащині.

Повну програму анонсуємо наступного тижня.

Вартість візиту:  8000 грн

У вартість включено:
- харчування
-інтелектуальна частина
-екскурсії
У вартість не включено:
- проживання та дорога до місця зустрічі (житло для всіх учасників заходу бронюємо централізоване).

Просимо зареєструватися та внести повну передоплату до 18 вересня.

Реєстрація: https://bit.ly/3epvoYL

З приводу усіх організаційних деталей та підтвердження вашої участі звертайтесь до Ірини 097 051 61 16 або Оксани 050 132 46 25