Чи є у Вашій компанії спеціалісти, які можуть перевірити гіпотези щодо використання АІ? Чи Ви маєте ідеї щодо нових продуктів або сервісів? Хочете підтримати імідж інноваційної компанії, що розвиває бізнес і Україну? - Приєднуйтесь до Першого TonAI Хакатону, який відбудеться 12-14 травня 2023 року у Києві.

За призи боротимуться розробники та підприємці з України та всього світу завдяки комбінованому онлайн та оффлайн формату. Хакатон розпочнеться у п’ятницю, 12 травня, з презентації ідей і формування команд. Увечері 13 травня команди покажуть прогрес та почнуть готуватися до демонстрації, яка відбудеться ввечері у неділю. Протягом усього часу на допомогу розробникам приходитимуть технічні та бізнес-ментори. 

Офлайн частина заходу буде проходити за адресою м. Київ, вул. Дорогожицька, 3 - UNIT.City, кампус B8, зала UNIT.Core

  • Переходьте за посиланням та заповнюйте форму для участі - https://tonai.org/
  • Участь безкоштовна - запрошені всі: від підприємців та розробників усіх рівнів до студентів та креативників
  • Навчальні матеріали та лекції, воркшопи та технічні інструкції для учасників
  • Можливість отримати практичні навички та крутий досвід у створенні проектів із використанням нейромереж, штучного інтелекту та машинного навчання
  • Цікаві челенджі від українських та світових компаній

 
Хакатон надає чудову можливість для спеціалістів різного рівня знайти роботу чи створити власний стартап. Підтримавши хакатон, компанія може продемонструвати свою інноваційність та обізнаність із сучасними трендами та підтримати українську ІТ-спільноту.

Для спонсорів:

* перевірити гіпотези про штучний інтелект всередині свого існуючого бізнесу чи стартапу, пропонуючи завдання та призи;

* рекламувати свою компанію як законодавця мод на ШІ та прихильника українських розробників.

Для партнерів:
* отримувати кейси використання ваших технологій/сервісів/продуктів через API в проектах учасників, пропонуючи призи;

* рекламувати свій продукт як частину інфраструктури ШІ.


Умови участі:
- приз (мінімум 1 тис. дол. США) + 0,5 тис. дол. США як організаційний внесок (за організацію, харчування учасників, трансляцію та головний приз хакатону)

Стати партнером або спонсором дуже легко - просто зверніться до Станіслава Под’ячева +380 50 318 3402 або [email protected]