11 жовтня 2022 переглянуто 1263

Вересневий дайджест kmbs Alumni: життя попри війну

«Команда Ух», значення подорожей для творення спільноти та інвестиції – що обговорювали випускники на початку осені

У вересні Mind разом зі спільнотою випускників kmbs раділи інвестиціям в український бізнес, згадували про спільну подорож теренами Західної України та розповідали про те, як можна застосовувати правила ведення бізнесу до бойових умов і навпаки.

Війна – не привід забути про інвестиції та розвиток бізнесу, вважають випускник kmbs Віталій Сьомка і компанія Jooble Venture Lab, яка вклала в бізнес Віталія мільйон доларів. На що підуть інвестиції, чим займається український стартап JayJay – у матеріалі Mind.


Творення української еліти: феномен персонального лідерства, звідки росте його коріння, чому справжня еліта є основою для нацбезпеки, що дає наснагу триматися новим поколінням, як зрозуміти мотиви представників різних регіонів – на усі ці питання представники спільноти шукали у спільній подорожі містами і селами Івано-Франківської області. Під час тривалого обговорення вражень від поїздки учасники дійшли висновку, що подібні розвідки дають набагато більше приводів для роздумів, ніж звичне читання і навіть щорічні виїзні навчальні модулі Школи, а тому домовилися зробити їх традиційними.


Війну можна було би виграти набагато швидше, якби такі командири, як Олег Удовченко, могли б командувати великими військовими угрупованнями, вважає герой нашого матеріалу про «Команду Ух», випускник kmbs фінансисит Сергій Позняк. У розмові з Mind він проводить паралелі між бізнесом і полем бою і розповідає, що необхідно, щоб зробити з випадково зібраних докупи людей справжню команду, здатну вирішувати найскладніші завдання.