image description

Прокачай школу

Прокачай школу - це спільний проект Deltahost та Освіторії по технологізації українських шкіл. Шомісяця Deltahost виділяє 30 тис. грн. на “прокачку” однієї школи. Освіторія приймає заявки від шкіл, обирає школу для “прокачки” та забезпечує організацію процесу. На вказані кошти школа отримує технологічні подарунки (смарт-дошки, ноутбуки, планшети і т.ін.). Перелік подарунків обирає школа за головної умови: це має використовуватись безпосередньо у навчальному процесі, тобто учнями. 

Ідея проекту в тому, що одна школа - це від 200 до 1500 учнів. І покращення умов навчання для 200-1500 дітей - це дуже вагомий внесок і інвестиція в майбутнє. А 30 тис. грн. на місяць - це не така велика сума для середнього і, подекуди, навіть малого бізнесу.

Тому ми власним прикладом показуємо, що кожен може стати архітектором майбутнього і агентом змін в країні. Для цього не потрібні захмарні бюджети. Для багатьох з нас серйозні зміни і вплив лежать на відстані витягнутої руки.
Саме через це ми закликаємо бізнес доєднуватись до нашого проєкту. Щоб спільними зусиллями ми могли прокачувати не 1, а 2...3...5...10 шкіл щомісяця. Наша амбітна ціль - прокачати всі школи в країни, покращити навчальну інфраструктуру та полегшити доступ до знань.

Адже ці діти, які сьогодні сидять за партами, через кілька років прийдуть до нас працювати, створювати наші продукти. І якщо ми хочемо як бізнес існувати завтра у глобальному світі, ми маємо вже сьогодні закласти фундамент для створення конкурентного продукту світового рівня.

Якщо ви бажаєте підтримати проєкт та стати частиною позитивних змін в освіті – заповніть заявку і з вами обов’язково зв'яжуться, щоб розпочати велику спільну справу!

Вся інформація про перебіг проєкту та його учасників буде регулярно публікуватися  на платформі kmbs alumni, на ресурсах "Освіторії", та на персональній сторінці резидента powered kmbs alumni platform, співзасновника та директора Deltahost Дмитра Земляного.

Дякуємо за бажання змінювати країну!

У разі виникнення додаткових питань можна буде звернутися за номером: +38098 34 35 333 або написати на saa@osvitoria.org