Інтерв'ю
Лідер повинен провокувати систему, переосмислювати та трансформувати її – Олександр Саврук
Саврук розповів про роль лідера, про еліту та критичну масу людей
Людський капітал у 2021-му: виклики й тренди
Пандемія змішала карти усьому світу, змусивши управлінців переосмислювати бізнес-моделі та способи організації роботи. Як минулий рік вплинув на сферу Human Capital, які зміни запустив чи прискорив? І на що варто звертати увагу керівникам у 2021-му, щоб надати своїм бізнесам імпульс для подальшого розвитку? Про це ми розпитали Олену Жильцову, керівницю Executive MBA kmbs, викладачку та дослідницю у сфері організаційної поведінки та управління персоналом.
Сергій Мовчан: «Загалом, хочеться закликати всіх у своїх рішеннях спиратись на здоровий глузд, справді чути один одного, намагатися зрозуміти. Тоді і в бізнесі, і в соціальній взаємодії, і в особистому житті, наші проєкти будуть успішними та ефективними
Що таке «обґрунтована сміливість»; чому від IT необхідно вимагати більшого, ніж технології; чи так необхідно ІТ-спеціалісту відходити від напрацьованого автоматичного шляху і наскільки бізнес впливає на креативну складову IT загалом? А також про життя до і після kmbs, книги, які вплинули і відгукнулися, про особистісний і професійний вектори розвитку і, звісно, про роль і важливість alumni-спільноти нам розказав Сергій Мовчан – випускник Києво-Могилянської бізнес-школи та резидент powered kmbs alumni platform.
Ігор Фоменко: «Я переконаний, що одна з фундаментальних засадничих речей нашого розвитку як людства – вміння віддавати і допомагати»
Чи прийняття помилок в компанії є індикатором здорових відносин в ній? Як відбувається перехід від індивідуального гравця до командного? А також про дельту розвитку після kmbs, важливі книжки, які мали вплив на професійний розвиток, досвід, відчуття і командний дух розказав Ігор Фоменко – випускник Києво-Могилянської бізнес-школи та резидент powered kmbs alumni platform.
Станіслав Под’ячев: «Нецензурований, безкоштовний, супутниковий доступ до мережі Інтернет, який неможливо обмежити чи відключити, стане запобіжником, гарантом здорового глузду в Україні!»
Марина Друцька: «Я дуже вірю в силу Project Management Office: якщо правильно організувати процес, можна створити колосальне value для бізнесу»
Дмитро Шестаков: «З власного досвіду знаю: якщо людина робить щось цікаве для себе, робить щось у власне задоволення, – простір дає і вчителів, і можливості»
Костянтин Кошеленко: «Як на мене, трансформаційний рух державного сектора в престижного роботодавця вже розпочався»
Олена Жильцова: «У бізнес-школу приходять не тільки за можливістю почути, але й за можливістю сказати, знайти третю правду»
Ірина Бараненко та Варвара Тертична: «Ми намагаємося донести всім: ту ізоляцію, яку ви відчули на карантині, наші підопічні відчувають повсякчас»
Роман Міщенко: «Мистецтво розширює горизонти, тому що воно – про майбутнє»
Вадим Бортник: «Для мене головний інтерес – керування системами з великою кількістю стейкхолдерів та високою невизначеністю»
Випускник kmbs та резидент powered KMBS alumni platform про те, як в kmbs допомогли з розумінням власної ролі в бізнесі, побачити візію бізнесу та знайти точки дотику до свого подальшого шляху