ЦРУ може збирати інформацію зі смартфонів та інших підключених до інтернету гаджетів

ЦРУ може збирати інформацію зі смартфонів та інших підключених до інтернету гаджетів

WikiLeaks оприлюднила тисячі документів, які описують складні програмні інструменти, що використовує ЦРУ для проникнення в смартфони, комп'ютери і навіть підключені до інтернету телевізори

WikiLeaks у вівторок оприлюднила тисячі документів, які, як вказує портал, описують складні програмні інструменти, що використовуються ЦРУ для проникнення в смартфони, комп'ютери і навіть підключені до інтернету телевізори.

Про це повідомляє The New York Times.

Це лише перша частина матеріалів, вона складається з близько 8 тисяч веб-сторінок, решту буде оприлюднено пізніше. WikiLeaks не вказує своє джерело. Відомо, що цю інформацію, датовану 2013-2016 роками, передали люди, які раніше працювали хакерами для уряду США.

Шкідливі програми ЦРУ здатні проникати, заражати і контролювати як телефони на Android, так і програмне забезпечення iPhone.

Розвідувальному управлінню вдалося обійти шифрування і перехоплювати повідомлення на популярних сервісах, таких як Signal, WhatsApp і Telegram. Згідно із заявою WikiLeaks, урядові хакери можуть проникати в телефони і через вредоносні програми збирати дані про геолокацію, текстові повідомлення й голосові розмови, а також можуть таємно активувати камеру і мікрофон девайса.

Прес-секретар ЦРУ Дін Бойд сказав: «Ми не даємо коментарів стосовно справжності чи змісту розвідувальних документів».

WikiLeaks ─ некомерційна організація, яка публікує секретну інформацію. Вона, зокрема, публікувала документи про американські військові кампанії в Афганістані й Іраку. У 2016 році під час президентських виборів у США WikiLeaks опублікувала листування членів Демократичної партії США.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло