Біткоін став дорожчим за золото

Біткоін став дорожчим за золото

Вартість одного біткоіна піднялася до $1251, перевищивши вартість однієї унції золота – $1232

Так зване цифрове золоте тепер дорожче за реальне – вартість одного біткоіна піднялася до $1251, перевищивши таким чином вартість однієї унції золота – $1232.

Засновник і директор CryptoCompare Чарльз Хейтер вважає, що зростання вартості криптовалюти пов'язане зі збільшенням попиту на неї. Інвестори купують біткоіни в якості безпечного активу або коли акції знижуються.

Віртуальна валюта біткоін, яка може використовуватися для фінансових операцій, купівлі в інтернеті товарів чи послуг, з'явилася в 2009 році. Крім того, існує можливість обміняти біткоін на одну з традиційних валют. За минулий рік багато західних банків повідомили про роботу з біткоінами.

В Україні НБУ офіційно  заявляє, що криптовалюта в якості взаєморозрахунків використовуватися не може, відповідно, біткоіни як платіжний засіб ─ неспроможні.

Однак при цьому Україна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями. Справа в тому, що біткоіни дуже популярні серед українських IT-фахівців, які дуже активно інвестують у дану валюту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло