Біткоін став дорожчим за золото
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Біткоін став дорожчим за золото

Вартість одного біткоіна піднялася до $1251, перевищивши вартість однієї унції золота – $1232

Так зване цифрове золоте тепер дорожче за реальне – вартість одного біткоіна піднялася до $1251, перевищивши таким чином вартість однієї унції золота – $1232.

Засновник і директор CryptoCompare Чарльз Хейтер вважає, що зростання вартості криптовалюти пов'язане зі збільшенням попиту на неї. Інвестори купують біткоіни в якості безпечного активу або коли акції знижуються.

Віртуальна валюта біткоін, яка може використовуватися для фінансових операцій, купівлі в інтернеті товарів чи послуг, з'явилася в 2009 році. Крім того, існує можливість обміняти біткоін на одну з традиційних валют. За минулий рік багато західних банків повідомили про роботу з біткоінами.

В Україні НБУ офіційно  заявляє, що криптовалюта в якості взаєморозрахунків використовуватися не може, відповідно, біткоіни як платіжний засіб ─ неспроможні.

Однак при цьому Україна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями. Справа в тому, що біткоіни дуже популярні серед українських IT-фахівців, які дуже активно інвестують у дану валюту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло