«Укрзалізниця» не здійснює перевезення вантажів на тимчасово окупованих територіях
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Укрзалізниця» не здійснює перевезення вантажів на тимчасово окупованих територіях

14 березня набув чинності порядок переміщення товарів в обох напрямках з району проведення АТО

«Укрзалізниця» не здійснює перевезення вантажів на тимчасово окупованих територіях
Фото: pixabay.com

Таке повідомлення щодо руху вантажів на тимчасово непідконтрольну територію України та зворотно розмістила прес-служба Міністерства інфраструктури.

«Укрзалізниця» не перевозить вантажі на тимчасово непідконтрольну територію України та зворотно. Станом на 14 березня рух вантажних поїздів з непідконтрольної території Донецької та Луганської областей на підконтрольну та зворотно через усі залізничні стики не здійснюється», – йдеться у повідомленні.

Згідно інформації Міністерства інфраструктури, рух вантажних поїздів здійснюється на дільниці Фенольна – Кривий Торець – Костянтинівка, виключно у межах підконтрольної території України.

Ситуація на контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування залишається напруженою.

13 березня прикордонники Краматорського та Донецького загонів затримали два автомобілі, що перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» незаконно перевезти засоби особистої гігієни, парфюмерію та  косметичні вироби на загальну суму майже 420 тисяч гривень. Порушників разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Зазначимо, у вівторок, 14 березня, набув чинності порядок переміщення товарів до району або з району проведення АТО. 1 березня він був затверджений постановою Кабміну та опублікований в «Урядовому кур'єрі» 4 березня.


      

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло