Європарламент покарав депутата-сексиста

Європарламент покарав депутата-сексиста

Польський євродепутат заплатить більше 9 тисяч євро за образу жінок

Європарламент покарав депутата-сексиста
Президент Європарламенту Антоніо Таяні
Фото European Peoples Party / flickr

Депутат Європейського парламенту із праворадикальної партії Януш Корвін-Мікке, поляк за походженням, який раніше спричинив скандал своєю сексистською тирадою під час слухань у ЄП, отримав від парламенту безпрецедентне покарання. Про це повідомляє The Guardian.

Президент ЄП Антоніо Таяні повідомив, що на скандального депутата будуть накладені штрафні санкції: Корвін-Мікке не отримуватиме зарплату (добові виплати) протягом 30 днів. За це час він втратить понад 9 тисяч євро.

Його також буде відсторонено від парламентської роботи на термін 10 днів, крім того, євродепутату заборонили представляти парламент протягом року.

Антоніо Таяні приніс вибачення всім, кого зачепили чи образили слова Корвін-Мікке.

«Така поведінка неприпустима, особливо якщо мова йде про когось, хто, як очікується, має гідно представляти народи Європи, ─ сказав Таяні. ─ Ображаючи всіх жінок, євродепутат показав зневагу до фундаментальних цінностей».

Нагадаємо, Януш Корвін-Мікке на початку березня під час дебатів у Європарламенті заявляв, що жінки мають отримувати меншу зарплатню, ніж чоловіки, тому що «вони слабші, вони менші, вони менш розумні».

Минулого року євродепутата вже позбавили зарплати за 10 днів (більше 3 тисяч євро) і заморозили його повноваження на п'ять днів за образливі вислови про мігрантів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло