МХП продав активи в Криму і припинив діяльність на півострові
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

МХП продав активи в Криму і припинив діяльність на півострові

Юрій Косюк продав свої фабрики в Криму тільки у 2017 році

Відповідно до звіту компанії на сайті Лондонської фондової біржі, 17 лютого 2017 року «Миронівський хлібопродукт» закрив операцію з продажу трьох кримських підприємств. Були продані компанії АТ «Дружба народів Нова», «Кримська фруктова компанія» і ТОВ «Дружба Народів». Сума угоди склала $77,5 млн, а збиток від знецінення активів – $35,15 млн. Таким чином компанія Юрія Косюка зменшила виробничі потужності в птахівництві і переробці м'яса на 6,5% і 12,6% відповідно.

Як говориться у звіті, кошти від угоди будуть спрямовані на розширення виробництв курячого м'яса і/або розширення земельного банку МХП. Вже стало відомо, що компанія планує купити м’ясопереробне підприємство в Словаччині.

«Ми розглядаємо можливість придбання підприємства з м'ясопереробки в Словаччині», – повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» керівник відділу по роботі з інвесторами та ЗМІ Анастасія Соботюк.

За словами фінансового директора компанії Вікторії Капелюшної, інвестиції в розвиток агрохолдингу в 2017 році складуть близько $140-$150 млн. У минулому році інвестиції в компанію склали $105 млн.

Гроші підуть на будування другої черги Вінницького птахокомплексу, так як планується, що продукція з цієї птахофабрики піде на експорт в країни ЄС, Африки та Близького Сходу.

У 2016 році прибуток МХП склав $69 млн проти чистого збитку в $113 млн в 2015 році. Виручка компанії збільшилася на 7% – до $1,135 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло