Спостережна місія ОБСЄ в Україні буде працювати ще рік
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Спостережна місія ОБСЄ в Україні буде працювати ще рік

700 спостерігачів щодня моніторять ситуацію на Донбасі

Спостережна місія ОБСЄ в Україні буде працювати ще рік
Фото osce.org

Постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) вирішила продовжити мандат місії на Донбасі до березня наступного року.

До складу місії входять 700 осіб від 57 країн – членів ОБСЄ. Ці люди постійно моніторять ситуацію на лінії розмежування і оцінюють дії проросійських бойовиків та українських військових. Місія ОБСЄ подає щоденні звіти, щоб скласти об'єктивну картину ситуації в зоні проведення АТО.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ була сформована і почала працювати в Україні 21 березня 2014 року. Її було створено у відповідь на запит українського Кабміну.

СMM – це неозброєна цивільна місія. Вона має працювати цілодобово та без вихідних на всій території України. Її основним завданням визначено неупереджене й об'єктивне спостереження за ситуацію в нашій країні. До того ж її співробітники мають щоденно сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло