В Одесі конфіскували корабель, який неодноразово заходив до Криму
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

В Одесі конфіскували корабель, який неодноразово заходив до Криму

Судно перевозило вантаж на 18 млн грн

В Одесі конфіскували корабель, який неодноразово заходив до Криму
Фото pixabay.com

Капітан корабля під прапором Танзанії Sky Moon був визнаний Одеським судом винним в транспортуванні 3000 технічної соди з Криму, території, яка тимчасово не контролюється українською митницею.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.

Суд постановив конфіскувати весь вантаж згідно з адміністративним протоколом про порушення митних правил. Вартість вантажу – майже 18,5 млн грн. До того ж конфіскації підлягає й саме судно.

Капітан корабля і один із засновників компанії також будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Слідство встановило, що капітан в минулому році вісім разів водив корабель допортів Феодосії, Керчі та Севастополя. Судно перевозило металобрухт, кальциновану і технічну соду, насіння льону з Криму до Туреччини і Молдови.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України затримала вантажне судно Sky Moon 30 листопада 2016 року. Крім капітана, на кораблі перебували вісім членів екіпажу.

В історії української митниці це найдорожчий конфіскований вантаж, оскільки раніше кораблі ще не вилучалися.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло