«МАУ» пропонує Мінінфраструктури компроміс щодо боргів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«МАУ» пропонує Мінінфраструктури компроміс щодо боргів

«Міжнародні авіалінії України» винні державі майже 300 млн грн

«МАУ» пропонує Мінінфраструктури компроміс щодо боргів
Фото МАУ

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», яка винна державі майже 300 млн грн, пропонує укласти з Мінінфраструктури мирову угоду та сплатити лише шосту частку багатомільйонного боргу.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Центру протидії корупції.

Зазначається, що міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив про це особисто голову Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Віктора Чумака, який, своєю чергою, направив запит до міністерства на прохання Центру протидії корупції.

За словами Омеляна, борг «МАУ» перед Держфондом фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях збільшився до 295,5 млн грн.

«МАУ» пропонує вирішити спір з державою шляхом підписання мирової угоди. Але авіакомпанія пропонує погасити лише 47 млн грн, а не всю суму боргу», – підкреслив Омелян.

За його словами, міністерство не збирається приставати на пропозицію авіакомпанії.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» заснована у 1992 році. 100% її акцій – у приватній власності.

Базується авіакомпанія в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Основна діяльність «МАУ» – пасажирські та вантажні перевезення. Флот включає 39 авіалайнерів – середньомагістральні й далекомагістральні літаки різних модифікацій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло