Стала відома дата голосування в Європарламенті за безвіз для України

Стала відома дата голосування в Європарламенті за безвіз для України

Законної чинності рішення може набрати вже з середини літа

Стала відома дата голосування в Європарламенті за безвіз для України
Фото European Parliament

Європейський парламент запланував проведення дебатів щодо надання безвізового режиму Україні на 5 квітня, а голосування відбудеться 6 квітня.

Про це повідомляється в проекті порядку денного Європарламенту.

Відбудеться голосування за проектом законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги.

Рішення щодо безвізу може вступити в силу вже у червні.

Документ дає право на безвізові поїздки в ЄС для власників біометричних закордонних паспортів. Українці зможуть подорожувати 90 днів (без права роботи) кожні півроку по території всіх країн Європейського союзу, за винятком Великобританії та Ірландії.

Як відомо, Україна виконала всі критерії плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, що підтверджено звітом Європейської Комісії від 18 грудня 2015 року.

Було створено антикорупційні органи, впроваджено систему е-декларування у сфері боротьби з корупцією. Крім того, президент України Петро Порошенко не раз наголошував, що Україна пройшла тривалий шлях і виконала майже 140 умов для запровадження безвізового режиму з ЄС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло