Опитування показало, хто лідирує на президентських виборах у Франції

Опитування показало, хто лідирує на президентських виборах у Франції

Макрон вирвався вперед, однак відрив поки що незначний

Опитування показало, хто лідирує на президентських виборах у Франції
фото BBC\ EPA

У президентських перегонах у Франції Еммануель Макрон випереджає свою суперницю, лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен. Це дані свіжого опитування Odoxa, інформує Reuters.

«Колишній міністр економіки та інвест-банкір Банку Ротшильда може перемогти, набравши 26,5% голосів у першому турі 23 квітня. Це на 0,5 відсотка більше порівняно з попереднім опитуванням Odoxa, в той час як Ле Пен отримує лише 26%», ─ ідеться у повідомленні.

Крім цього, опитування показує, що Макрон може також перемогти і в другому турі виборів 7 травня, набравши 64% можливих голосів проти 36%, які може отримати Ле Пен.

Окреме опитування Kantar Sofres-OnePoint показало аналогічну тенденцію для першого туру, в якому Macron і Ле Пен мають приблизно по 26%, випереджаючи Франсуа Фійона з 17%.

Четверте і п’яте місця займають кандидат від соціалістичної партії Олланда ─ Бенуа Амон і лівий політик Жан-Люк Меланшон, який на президентських виборах 2012 року з 11,1% посів 4-те місце.

Нагадаємо, французька прокуратура переслідує всіх трьох головних кандидатів у президенти Франції за нецільове використання коштів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті