У Криму відкрили курортний сезон: Росія проводить там масштабні навчання з бойовою стрільбою

У Криму відкрили курортний сезон: Росія проводить там масштабні навчання з бойовою стрільбою

У навчаннях задіяні штурмові літаки та бойові кораблі

У Криму відкрили курортний сезон: Росія проводить там масштабні навчання з бойовою стрільбою
Фото: pixabay.com

Відразу три з'єднання ПДВ РФ зі штатним озброєнням та технікою в ніч на 20 березня одночасно підняли по тривозі й частково перекинули до Криму. Це підрозділи Новоросійської десантно-штурмової дивізії (гірської), Камишинської та Улан-Уденської окремих десантно-штурмових бригад, частина сил Чорноморського флоту та IV армії ВПС ППО Південного військового округу.

У відповідності з планом бойової підготовки аеромобільних військ Росії на полігоні Опук у Криму розпочалися великомасштабні навчання, йдеться у повідомленні Міноборони РФ.

Загальне керівництво навчаннями доручене командувачу ПДВ генерал-полковнику Андрію Сердюкову. За його словами, військовослужбовцям належить відпрацювати дії «у складі угруповання військ швидкого реагування проти незаконних збройних формувань та регулярних військ умовного противника».

«Під час практичного розіграшу десантники відпрацюють різні способи ведення противодесантної оборони у взаємодії з силами Чорноморського флоту. Потім за підтримки літаків Повітряно-космічних сил вони завершать знищення противника в глибині території півострова, після чого перейдуть до оборони важливих рубежів та районів», – сказав командувач ПДВ.

Актуальність навчань, за словами Сердюкова, у такому форматі на незнайомому для ПДВ полігоні в Криму обумовлена «зростанням терористичної загрози, а також широким спектром застосування ПДВ у якості військ швидкого реагування для вирішення кризових ситуацій у різних регіонах світу».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло