«Нібулон» отримав від Євросоюзу в кредит $74 млн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Нібулон» отримав від Євросоюзу в кредит $74 млн

Кошти будуть спрямовані на розвиток річкових перевезень і будівництво терміналу у Херсонській області

На розвиток річкових перевезень по Дніпру, реконструкцію суднобудівного заводу у Миколаєві та будівництво терміналу у Голій Пристані «Нібулон» отримав від Євросоюзу кредитні кошти у розмірі $74 млн. Загальна вартість об’єкту будівництва терміналу на Херсонщині – 500 млн грн.

Про це повідомляє Херсонська ОДА.

За словами власника «Нібулона» Олексія Вадатурського, нове потужне підприємство у м. Гола Пристань буде збудовано в найкоротші терміни. Так, введення його в експлуатацію заплановано на другу половину травня поточного року.

Як зазначив очільник Херсонської області Андрій Гордєєв, однією з переваг будівництва об’єкту також є створення близько 150 робочих місць для мешканців Херсонщини.

«Ми навіть не можемо порахувати, якою буде зайнятість залучених до цього об’єкту людей. Йдеться про одноосібників, які можуть здавати сюди свою продукцію: починаючи від кавунів і закінчуючи невеликими партіями зерна і т.д. Саме тому що у них буде легальний спосіб сюди приїхати, спокійно, без посередників, налагодити свою співпрацю», – цитує Гордєєва «Український Південь».

Наразі до будівництва терміналу залучено 75 будівельних організації з 12 областей України, серед яких і Херсонська. Сьогодні тут працює більше 350 людей. У квітні планують залучити до будівельних робіт ще 1000, а у травні – до 1500 робітників.

Урочиста закладка ювілейного 25-го об’єкта компанії, що стане другим  «нібулонівським» підприємством  на Херсонщині, відбулася 30 вересня 2016 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло