500 млн грн надходжень очікує Фонд держмайна від приватизації

500 млн грн надходжень очікує Фонд держмайна від приватизації

Майже 400 підприємств мають бути приватизовані згідно постанови Кабміну

Фонд держмайна опублікував на своєму сайті добірку головних тез статті заступника голови ФДМУ Андрія Гайдуцького.

Гайдуцький назвав причини, з яких Фонд не може не лише продати, а й почати готувати до приватизації більшість з майже 400 підприємств, які мають бути приватизовані згідно постанови КМУ за №271.

Це насамперед заборона на приватизацію, затримки з передачею об'єктів від органів управлінь Фонду для підготовки до приватизації та власне продажу, жалюгідний стан підприємств. Зокрема звертається увага і на затримку з прийняттям законів, які б прискорили приватизацію згідно міжнародних стандартів. Саме через відсутність таких законів, за словами Андрія Гайдуцького, у 2016 році ФДМУ не виставив на продаж обленерго, оскільки жоден міжнародний інвестор не зміг би подати заявку.

За його словами, ФДМУ і Мінекономрозвитку підготували проект закону про приватизацію, який значно спростить продаж держмайна. Лише після прийняття нової версії закону про приватизацію і принципової підтримки приватизації усіма учасниками цього процесу можна буде сподіватися на угоди « з 9-10 нулями».

«Тому на 2018 рік ми запропонували Мінфіну більш-менш адекватну цифру доходів від приватизації з урахуванням усіх озвучених вище проблем: 500 млн грн», – резюмував заступник голови ФДМУ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло