«Метінвест» реструктурував $2,3 млрд боргу

«Метінвест» реструктурував $2,3 млрд боргу

Компанії Ахметова вдалося уникнути дефолту

Гірничо-металургійна група компаній «Метінвест» завершила реструктуризацію своєї заборгованості на загальну суму $ 2,3 млрд. Про це повідомила група на своїй сторінці.

«Досягнута угода передбачає, що три випуски єврооблігацій групи з погашенням в 2016 2017 і 2018 роках анулюються. Це також означає скасування дефолтів і інших зобов'язань за такими випусками», – написано в повідомленні.

Замість цього буде новий випуск єврооблігацій на суму $1,2 млрд з терміном погашення в кінці 2021 року і новими умовами.

Крім того, чотири договори по синдикованих кредитними лініями передекспортного фінансування викладені в новій редакції, яка передбачає скасування дефолтів і інших зобов'язань по цих лініях.

Нова редакція передбачає об'єднання чотирьох кредитних ліній в одну на суму $1,1 млрд з терміном погашення в середині 2021 року.

Нагадаємо, 15 березня «Метінвест» заявив про втрату контролю над усіма своїми підприємствами на території, що тимчасово не контролюються Україною, у Донецькій та Луганській областях.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло