Набирає обертів скандал з візитерами до окупованого Криму

Набирає обертів скандал з візитерами до окупованого Криму

У Росії збираються приховувати прізвища порушників

Набирає обертів скандал з візитерами до окупованого Криму
Фото: pixabay.com

Прізвища українських політиків, які нібито прибули до Криму 19 березня, не розголосять заради їхньої безпеки, попередив заступник голови комітету Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на «РИА Новости».

Про ймовірний візит до Криму українських політиків стало відомо у неділю, 19 березня. Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов негайно заявив, що СБУ має оперативно проаналізувати цю інформацію. І в разі підтвердження факту перебування у Криму політиків з європейських та інших країн пригрозив їм санкціями й відкриттям кримінальних справ.

«СБУ має підготувати та подати на розгляд РНБО України перелік офіційних осіб з Європарламенту, а також політиків з країн Євросоюзу, СНД та Латинської Америки, які, згідно повідомлень російських ЗМІ, прибули з триденним візитом до анексованого Криму, – наказав Турчинов. – Окрім того, перевірці підлягає інформація щодо участі у цій пропагандистській акції українських громадян, і у разі підтвердження їхнього перебування у Криму, мають бути відкриті кримінальні провадження відповідно до чинного законодавства».

У відповідь заступник голови комітету Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек сказав наступне: «На сьогоднішній день поїздка українського політика в Крим може стати самогубством у прямому сенсі цього слова. І буде абсолютно правильним приховати прізвища українських політиків, аби не допустити над ними розправи з боку фашистських молодчиків з національних батальйонів».

Нагадаємо, у понеділок, 20 березня, на полігоні Опук у Криму розпочалися широкомасштабні навчання ПДВ Росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло