Альфа-Банк надсилає листи з погрозами через розслідування діяльності Трампа

Альфа-Банк надсилає листи з погрозами через розслідування діяльності Трампа

Банк погрожує судовими переслідуванями програмісту, яка знайшла важливі матеріали для ФБР

Альфа-Банк надсилає листи з погрозами через розслідування діяльності Трампа
Фото pixabay.com

Альфа-Банк активізував боротьбу з IT-спеціалістами, які припускають, що головний російський банк мав зв'язки з Trump Organization напередодні президентських виборів у США в 2016 році, передає CNN.

Банк направив лист до однієї з таких спеціалістів, Л. Жан Кемп з Університету Індіани, попереджаючи про можливе правове переслідування.

«Альфа-Банк вивчає всі можливі шляхи, щоб захистити себе від неправомірного втручання, в тому числі через судове переслідування», ─ йдеться в листі.

Минулого місяця Кемп оприлюднила секретні комп’ютерні дані про банківську діяльність фінустанови на своєму веб-сайті і закликала правоохоронні органи розслідувати ці записи, які можуть вказувати на незаконну діяльність Альфа-Банку та його зв’язок із бізнесом Трампа.

Лист від юридичної фірми Альфа-Банку переконливо «вимагає», щоб Кемп зберегла всю переписку зі своїми колегами IT-спеціалістами та журналістами тих видань, які оприлюднили ці комп’ютерні дані, серед них CNN, The New York Times і Slate.

CNN нещодавно заявив, що потенційний зв'язок між Альфа-Банком і Trump Organization продовжує розслідуватися контррозвідкою ФБР, за даними джерел, близьких до цього розслідування.

Минулого року Кемп разом з групою колег виявила, що Альфа-Банк звертався на поштовий сервер Trump Organization 2 820 разів, що говорить про тісне спілкування.

Нагадаємо, ФБР стверджує, що помічники Трампа під час виборчої кампанії могли координувати свої дії з росіянами в процесі оприлюднення інформації, яка зашкодила президентській кампанії Хілларі Клінтон.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло