ФБР: Оточення Трампа могло співпрацювати з Росією
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ФБР: Оточення Трампа могло співпрацювати з Росією

Російські спецслужби, імовірно, надавали консультації щодо оприлюднення компромату на Хілларі.

ФБР: Оточення Трампа могло співпрацювати з Росією
Фото Federal Bureau of Investigation (FBI)

ФБР стверджує, що помічники Трампа під час виборчої кампанії могли координувати свої дії з росіянами.

Як повідомляє CNN, американські правоохоронці вивчають розвіддані, серед яких інформація про діяльність осіб, пов'язаних з кампанією президента США Дональда Трампа. Йдеться про інформацію про поїздки, ведення справ, записи телефонних розмов і звіти про особисті зустрічі. Зокрема, інформація вказує на те, що оточення Трампа нібито координувало свої дії з Росією.

За інформацією каналу, соратники президента Трампа могли працювати з російськими оперативниками в процесі оприлюднення інформації, яка зашкодила президентській кампанії Хілларі Клінтон.

Саме на наявність такої інформації побічно вказав директор ФБР Джеймс Комі, який у понеділок 20 березня під час слухань у Конгресі США заявив, що його відомство веде розслідування стосовно «будь-яких зв'язків між будь-якими особами, пов'язаними з передвиборчою кампанією Трампа і урядом РФ».

Офіційні особи ФБР попередили, що інформація не є остаточною і розслідування триває.

Білий дім відмовився від коментарів.

«Розслідування і отримання доказів ─ це різні речі», ─ сказав прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

Повідомлялося, що в січні американські спецслужби розсекретили й оприлюднили спільний звіт про втручання РФ у виборчу кампанію в США. Розвідка встановила, що російське вище керівництво, включаючи президента Путіна, особисто причетне до кампанії з незаконного впливу на хід президентських виборів в США з метою завдати шкоди Хілларі Клінтон.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло