Підприємство Lauffer Group «Одеський коровай» скоротило чистий збиток в 4,2 рази

Підприємство Lauffer Group «Одеський коровай» скоротило чистий збиток в 4,2 рази

Сумарна дебіторська заборгованість компанії зросла

У 2016 році ПАТ «Одеський коровай» (Одеса) скоротило чистий збиток у 4,2 рази – до 1,6 млн грн – порівняно з 2015 роком.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Активи «Одеського короваю» за минулий рік скоротилися на 2,8% – до 212,97 млн грн. Поточні зобов'язання ПАТ зменшилися у порівнянні з 2015 роком на 2% – до 224 млн грн, довгострокові зобов'язання збільшилися на 0,6% – до 29,12 млн грн.

Згідно з повідомленням підприємства, його непокритий збиток на завершення 2016 року становив 95,13 млн грн.

Сумарна дебіторська заборгованість компанії зросла – до 94,709 млн грн зі 94,116 млн грн роком раніше.

Після подій у Криму компанія втратила виробничі потужності, розташовані на території півострова, оскільки власники втратили контроль над цими підприємствами.

«Одеський коровай» входить до складу Lauffer Group – однієї з найбільших українських бізнес-груп в галузі переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування. Група працює в Україні 14 років, до її складу входять близько ста підприємств, що спеціалізуються на виготовленні борошна, хлібобулочних виробів, масложирової, консервної продукції та ін. В структуру активів групи також входять страхова компанія й ритейл.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло