Британія і США заборонили перевозити в літаках ноутбуки

Британія і США заборонили перевозити в літаках ноутбуки

Таким чином влада запобігатиме можливим терактам

Британія і США заборонили перевозити в літаках ноутбуки
Фото Raul Pacheco-Vega/flickr

Уряд Великобританії слідом за США заборонив перевозити в кабіні літака гаджети. Заборона стосується всіх електронних пристроїв більше, ніж 16 см довжиною, 9,3 см шириною або 1,5 см глибиною. Таким чином, під заборону потрапляють планшети, ноутбуки, фотоапарати, смартфони великих розмірів, електронні книги тощо. Всі ці пристрої можна провозити лише в багажному відсіку літака.

Смартфони та DVD-програвачі дозволяються.

Ця заборона стосуватиметься лише прямих рейсів, які відправляються на Великобританію з 6 країн: Туреччина, Ліван, Йорданія, Єгипет, Туніс та Саудівська Аравія.

Нагадуємо, 21 березня влада США ввела заборону на перевезення девайсів у кабінах літаків, які летять курсом із з восьми країн з переважно мусульманським населенням (серед них Туреччина й Емірати). Великі електронні пристрої можна буде брати з собою в політ тільки в багажі, заборона не торкнулася мобільних і смартфонів.

«Я думаю, якось ми це переживемо, і уряд США зрештою послабить обмеження. Бо, чесно кажучи, я не розумію, чому заборона стосується лише певних країн і аеропортів, чому це не загальна вимога», – прокоментував заборону Тім Кларк, президент авіакомпанії Emirates.

Як повідомляли ЗМІ з посиланням на джерела в американській владі, угруповання «Ісламська держава» розробляє нові способи, як у літаку можна провозити вибухові речовини, сховавши їх у електроніці.

Влада США оцінила ці застереження як обґрунтовані й варті довіри, у зв’язку з чим було введено заборону на такі пристрої.

Британія і США заборонили перевозити в літаках ноутбуки
“Королівські йорданські авіалінії” склали іронічний список
фото з відкритих джерел

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло