facebook.com
mind
Укргазбанк випускатиме банківські картки з біосировини

Укргазбанк випускатиме банківські картки з біосировини

Така картка розкладається у природі за два роки

Укргазбанк випускатиме банківські картки з біосировини
фото з відкритих джерел

Український державний банк «Укргазбанк» першим в Україні випускатиме екологічно чисті банківські картки, виготовлені з природних продуктів: кукурузного крохмалю та цукрової тростини. Термін дії картки ─ 3 роки, а після використання розкладається протягом двох років, тому не забруднює навколишнє середовище, на відміну від звичних пластикових карток.

Про екологічне нововведення повідомив на своїй сторінці у Facebook головний виконавчий директор банку Кирило Шевченко:

«Вже незабаром клієнти Укргазбанку зможуть забути про звичний «пластик». Спільно з Mastercard ми реалізували унікальний для східної Європи картковий ЕКО-продукт, що буде виготовлятися ВИКЛЮЧНО з біосировини – зерна кукурудзи та цукрової тростини! Тобто жодної шкоди для довкілля після утилізації».

«Вартість карти з обслуговуванням і повним пакетом привілеїв, включаючи консьєрж-сервіс, коштує 500 грн в місяць», ─ уточнює Шевченко.

«В реалізації ЕКО-банкінгу ми не розмінюємося на дрібниці, а продумуємо кожну деталь, ─ наголошує директор «Укргазбанку». ─ Для нас «ЕКО» ─ це екологічність у всьому: від систем газоочищення для доменних печей до впровадження «зелених» банківських карт».

Як повідомила 24 березня у Facebook еколог Маріанна Бойко, стосовно запуску виробництва еко-картки відбулася панельна дискусія за участю міністра екології України Остапа Семерака та інших поважних представників банківської сфери.

Крім того, покупцеві такої карти надаватимуть сертифікат на посадку іменного паркового дерева.