Укргазбанк випускатиме банківські картки з біосировини

Укргазбанк випускатиме банківські картки з біосировини

Така картка розкладається у природі за два роки

Укргазбанк випускатиме банківські картки з біосировини
фото з відкритих джерел

Український державний банк «Укргазбанк» першим в Україні випускатиме екологічно чисті банківські картки, виготовлені з природних продуктів: кукурузного крохмалю та цукрової тростини. Термін дії картки ─ 3 роки, а після використання розкладається протягом двох років, тому не забруднює навколишнє середовище, на відміну від звичних пластикових карток.

Про екологічне нововведення повідомив на своїй сторінці у Facebook головний виконавчий директор банку Кирило Шевченко:

«Вже незабаром клієнти Укргазбанку зможуть забути про звичний «пластик». Спільно з Mastercard ми реалізували унікальний для східної Європи картковий ЕКО-продукт, що буде виготовлятися ВИКЛЮЧНО з біосировини – зерна кукурудзи та цукрової тростини! Тобто жодної шкоди для довкілля після утилізації».

«Вартість карти з обслуговуванням і повним пакетом привілеїв, включаючи консьєрж-сервіс, коштує 500 грн в місяць», ─ уточнює Шевченко.

«В реалізації ЕКО-банкінгу ми не розмінюємося на дрібниці, а продумуємо кожну деталь, ─ наголошує директор «Укргазбанку». ─ Для нас «ЕКО» ─ це екологічність у всьому: від систем газоочищення для доменних печей до впровадження «зелених» банківських карт».

Як повідомила 24 березня у Facebook еколог Маріанна Бойко, стосовно запуску виробництва еко-картки відбулася панельна дискусія за участю міністра екології України Остапа Семерака та інших поважних представників банківської сфери.

Крім того, покупцеві такої карти надаватимуть сертифікат на посадку іменного паркового дерева.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло