Рада схвалила закони для отримання 50 млн евро у кредит від Угорщини

Рада схвалила закони для отримання 50 млн евро у кредит від Угорщини

Угорщина надасть Україні безпроцентний кредит на 18,5 років для розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури

Рада схвалила закони для отримання 50 млн евро у кредит від Угорщини
Фото УНIАН

Верховна Рада схвалила законопроекти щодо залучення кредиту від Угорщини у розмірі 50 млн євро. Про це йдеться на сайті Парламенту.

«Парламент схвалив проекти законів “Про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги” та “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”. Дані законопроекти були розроблені Міністерством фінансів для реалізації міжурядового договору, що був підписаний Прем‘єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Будапешті минулого року», – говориться у повідомлені.

24 листопада 2016 року Уряди України та Угорщини уклали Рамковий договір про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. Основними умовами договору є надання кредиту до 50 млн євро на 18,5 років під 0% за користування. При цьому Угорщина дає відстрочку платежу за кредитом та процентами за користування на 1,5 року.

Кредит піде на інвестиційні проекти з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-угорському кордоні – дороги М-25: Петрово – КПП «Велика Паладь», М-24: Мукачево – Берегово, М-23: Берегово – Виноградів – Велика Копаня.

Обслуговування та погашення кредиту буде здійснюватися за рахунок Державного бюджету.

Забезпечувати підготовку та реалізацію відповідних договорів буде «Укравтодор». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло